songbird Posted April 20, 2006 at 09:40 AM Posted April 20, 2006 at 09:40 AM Cand aveam vreo 14 ani o idolatrizam pe Natalie, webmasterita site-ului "The power of Celine", care acum e cam mort dar na, ce sa-i faci, atunci eram micuta si prostuta si ma miram cum de-a reusit cineva sa faca ceva atat de frumos... si omg, atat de multe poze. Asa ca m-am apucat si eu de un site, "The Unique Celine"... daca vreti sa va amuzati putin de ce-a iesit : http://www.celinedion.itgo.com/ De vazut insa pagina "Career timeline"... si pozele, desigur Quote Celine Challenge :: Over 10.000 beautiful pictures of our diva! http://celinedion.evonet.ro/coppermine/
DjCeline Posted April 21, 2006 at 10:23 AM Posted April 21, 2006 at 10:23 AM nu e foarte rau sa stii. adik trebuie sa tinem cont si de faptul k erai incepatoare. intentia conteaza Quote http://i16.photobucket.com/albums/b21/DjCeline/thereasonigoonsiggycopy.jpg http://therasmusforum.com/images/streetteam/promo/blackroses08.jpg http://therasmusforum.com/images/streetteam/promo/banner_streetteam1.jpg
gabriela precup Posted April 21, 2006 at 07:18 PM Posted April 21, 2006 at 07:18 PM e super ok site-ul .Eu am 15 ani dar inca nu am reusit sa fac un site dedicat lui Celine Dion Sunt in clasa a 8-a shi nu prea am timp,dar oricum o sa fac unul -poate prin vara o sa incep-....in fine. Ai putea sa-mi dai id-ul tau de mess? Putem sa vorbim mai mult Quote
songbird Posted April 21, 2006 at 07:29 PM Author Posted April 21, 2006 at 07:29 PM Id-ul meu de Yahoo este fata_cu_soarele@yahoo.com , dar stau mai mult pe MSN Messenger: alexandra_agoudi@hotmail.com Te astept sa vorbim!... Quote Celine Challenge :: Over 10.000 beautiful pictures of our diva! http://celinedion.evonet.ro/coppermine/
celindi Posted April 24, 2006 at 06:45 PM Posted April 24, 2006 at 06:45 PM Pot sa recunosc ceva? Stiu siteul dar habar nu aveam ca a fost al tau. Eu aveam unul pe Lycos care insa a fost sters din cauza inactivitatii. Se numes Celine Dion Ten Days, dk l-ati vazut cumva vreodata. Abia apoi a venit ideea cu CelinDI ( http://www.celindi.as.ro ). Si tare mi-ar place la vara sa mai lucrez la el. Quote http://usera.imagecave.com/seandreea/sigs-and-avatars/newsig.pnghttp://mia.mgcdn.us/xoxk/a.gifhttp://mia.mgcdn.us/xoxk/n.gifhttp://mia.mgcdn.us/xoxk/i.gifhttp://mia.mgcdn.us/xoxk/m.gifhttp://mia.mgcdn.us/xoxk/e.gif http://mi5.mgcdn.us/xgpb/m.gifhttp://mi5.mgcdn.us/xgpb/a.gifhttp://mi5.mgcdn.us/xgpb/n.gifhttp://mi5.mgcdn.us/xgpb/g.gifhttp://mi5.mgcdn.us/xgpb/a.gif
songbird Posted April 25, 2006 at 07:54 PM Author Posted April 25, 2006 at 07:54 PM Abia astept sa incepi din nou lucrul la el, pentru ca era o idee stralucita Quote Celine Challenge :: Over 10.000 beautiful pictures of our diva! http://celinedion.evonet.ro/coppermine/
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.