Jump to content

Las Vegas Shows  

Welcome to Celine Dion Forum

Welcome to Celine Dion Forum, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be a part of Celine Dion Forum by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get automatic updates
  • Get your own profile and make new friends
  • Customize your experience here
  • Click here to become a member!

Kraków, 28.06.2008nasze relacje z koncertu :)

• Please log in to reply
61 replies to this topic

anewdayhascome

anewdayhascome

A New Day

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
    • Member ID: 2,537
  • 9,802 posts
  • Local time: 05:55 AM
  • Skin: Celine 2016
  • Country: Poland
nie wiadomo bylo ile osob w koncu sie dostanie ale to jest akurat malo wazne bo za nami byla np Magda_5 ktora nie byla w sektorku a i tak jak chciala to sie dostala do Celine musiala tylko bardziej wyciagnac reke... mi jest smutno naprawde ze nie wszyscy mogli byc ale to nie nasza wina tylko fochy fladry z rmfu. Cieszmy sie ze wszystko sie udalo i ze Celine dostala wszystko co mogla od nas i dala nam to samo w druga strone
A New Day... 10th & 11th November 2006  Taking Chances World Tour, Antwerp 13th & 14th May 2008, Kraków 28th June 2008 Celine 25th & 27th & 31st August 2013 20th, 23rd, 24th, 27th & 28th September 2016  Sans attendre Tour, Paris 1st & 5th December 2013 Encore un soir, Paris 24th, 25th, 28th, 29th June & 2nd, 3rd, 6th, 7th, 9th July 2016 Live 2017 Stockholm 17th June 2017 Lille 1st & 2nd July 2017 Paris 8th & 9th July 2017 Berlin 23rd & 24th July 2017 Live 2018 Taipei 11th & 13th July 2018 Manila 19th July 2018 Bangkok 23rd July 2018 BST Hyde Park London 5 July 2019

olenka

olenka

Celine Freak

• Members
  • PipPipPipPip
    • Member ID: 308
  • 558 posts
  • Local time: 07:55 AM
  • Born: 1984

View PostDX, on Jul 2 2008, 02:02 AM, said:

Ola przykro mi ze nie bylo cie z nami, ze nie dostalas autografu ale z czyjej winy i kogo obwiniasz o to?
jakos wszyscy forumowicze potrafili sie spotkac, potrafili sie z organizowac, pierw przez neta i gg pozniej jak byli w krakowie, mieli telefony pisali do siebie sms dzwonili, jesli tylko ktos chcial mogl sie dolaczyc, ty tego nie zrobilas i masz pretensje do calej grupy i sie obrazasz na nas za co? za to ze sama nie zadzwonilas? :)
dobra nie ważne,tylko nie musiałam dzwonic do nikogo,bo widzialam sie z paroma osbami,a nie dostałam cynku,gdzie dobrze stanąć,no w sumie mogłam sama się domyslic,tylko,że teraz niektórzy mają po kilka autografów,a niektórzy wcale,to nie fair.
ale już dajmy sobie spokój z tematem,nie ma sensu,mysleć o tym co było!!!
Celine-the best singer world!!!!
Posted Image

12 June-Berlin Germany(Taking Chances World Tour)my first time
28 june-Krakow Poland (Taking Chances World Tour)

my space-my profile

olenka

olenka

Celine Freak

• Members
  • PipPipPipPip
  • 558 posts

View Postanewdayhascome, on Jul 2 2008, 09:52 AM, said:

nie wiadomo bylo ile osob w koncu sie dostanie ale to jest akurat malo wazne bo za nami byla np Magda_5 ktora nie byla w sektorku a i tak jak chciala to sie dostala do Celine musiala tylko bardziej wyciagnac reke... mi jest smutno naprawde ze nie wszyscy mogli byc ale to nie nasza wina tylko fochy fladry z rmfu. Cieszmy sie ze wszystko sie udalo i ze Celine dostala wszystko co mogla od nas i dala nam to samo w druga strone
a new day has come stałam pod sceną,tam było podobno zagrodzone przejście do nas,a przedostanie do Celine było nie mozliwe.
miał być temat o koncercie,wiec lepiej przejsc do tematu!

Potem wrzuce tu fotkiz  imprezy z alei gwiazd.Dowiedzilam się,że moja sąsiadka z rodzina tez była na koncercie,super. :wub:

Edited by olenka, 02 July 2008 - 11:11 AM.

Posted Image

my space-my profile

radeg

radeg

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 1,102
  • 293 posts
  • Local time: 06:55 AM
  • Born: 1979
mi tam wogóle nie jest potrzebny. Mimo ze kilka razy mialem okazje na autograf, to mi osobiscie w zupelnosci wystarczy ze Celine była i mogłem posłuchac i zobaczyć ją z bardzo bliska. To co zostaje w pamieci jest najwazniejsze. Cudowne wspomnienia  :clap:
Posted Image

Beit

Beit

Newbie

• Members
    • Member ID: 18,634
  • 8 posts
  • Local time: 12:55 AM

View Postradeg, on Jul 2 2008, 02:44 PM, said:

mi tam wogóle nie jest potrzebny. Mimo ze kilka razy mialem okazje na autograf, to mi osobiscie w zupelnosci wystarczy ze Celine była i mogłem posłuchac i zobaczyć ją z bardzo bliska. To co zostaje w pamieci jest najwazniejsze. Cudowne wspomnienia  :clap:

Swieta prawda,cudowne wspomnienia :)
Ale opowiadajcie wiecej o tym koncercie,jakies szczegoly,ciekawostki itp ,itd,w sumie to 1 koncert Celiny w Naszym kraju...

Bo jest pare zludzen, które trzeba miec by zyc.

olenka

olenka

Celine Freak

• Members
  • PipPipPipPip
  • 558 posts
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

my space-my profile

Attendais

Attendais

Raphael

• Members
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 4,939
  • 1,032 posts

View PostDX, on Jul 1 2008, 11:12 PM, said:

.. taizo zazdrościsz, ze nie bylo cie w sektorze dla forumowiczow i tyle, stad pelne zazdrosci posty, glupie i tyle, niestety widze ze niektorzy, nie co bardziej naiwni lapia sie na to co piszesz :) ale spoko pisz sobie, uzyj sobie dziecko, i tak mamy w nosie to co piszesz :)

Człowieku, gdybym chciał dalej mieć takiego nicka to bym zmienił obecnego, serdelku kochany ;)
I to że nazywasz swoich 19stoletnich kolegów DZIEĆMI to Twoja sprawa, widocznie jestes dla niech bardzo czuły i im to wyjątkowo pasuje! :wub:

Niczego Wam nie zazdroszczę, bo wolałbym tonę węgla przerzucić, niż mieć z przynajmniej z Tobą jaki kolwiek kontakt :D chodzi mi o to, że wyrolowaliście osoby, które miały tam stać, kolejny raz wykazaliście jedność B) ponadto mam wszystko czego chciaem (autograf, zdjęcie itd) i w żadnym stopniu to wasze pseudo forum nie jest potrzebne prawdziwemu fanowi (który jest na serio zanteresowany gwiazdą Céline Dion) ;)

Buziaki smerfuś :wub:
Posted Image

"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes but in having new eyes"

anewdayhascome

anewdayhascome

A New Day

• Channel Addicts
  • 9,802 posts
a ty ciagle swoje... nie dociera do ciebie ze wszyscy zostalismy wyrolowani przez rmf? myslisz ze nam bylo latwo? nie znasz prawdziwych faktow nie bylo cie tam to nie komentuj bez sensu... wogole jak tak nie lubisz nas polskich fanow to nie siedz w polskiej sekcji i nie zasmiecaj tematu o najlepszym koncercie na trasie ktory w duzej mierze byl taki dzieki nam
A New Day... 10th & 11th November 2006  Taking Chances World Tour, Antwerp 13th & 14th May 2008, Kraków 28th June 2008 Celine 25th & 27th & 31st August 2013 20th, 23rd, 24th, 27th & 28th September 2016  Sans attendre Tour, Paris 1st & 5th December 2013 Encore un soir, Paris 24th, 25th, 28th, 29th June & 2nd, 3rd, 6th, 7th, 9th July 2016 Live 2017 Stockholm 17th June 2017 Lille 1st & 2nd July 2017 Paris 8th & 9th July 2017 Berlin 23rd & 24th July 2017 Live 2018 Taipei 11th & 13th July 2018 Manila 19th July 2018 Bangkok 23rd July 2018 BST Hyde Park London 5 July 2019

Johana

Johana

Celine Enthusiast

• Members
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 443
  • 1,404 posts
  • Born: 1982
prawda jest taka ze baba z rmf robila tylko na zlosc a i tak jej sie nie dalismy i Celine tez wsumie jej nosa utarla  :D
gdyby nie ona to by wszystko bylo tak jak byc powinno,zostalismy przyparci do muru i nikt nic na to nie mogl poradzic
Posted Image

DX

DX

Member

• Members
  • Pip
    • Member ID: 3,559
  • 27 posts
19 - imponujące  :wub:

ps Asiu nie warto tlumaczyc, maja i tak swoja jedna jedyna wersje w ktora wierza, nic tego nie zmieni :) jak lubia sie tak bawic to prosze bardzo :)

Edited by DX, 03 July 2008 - 03:50 PM.

... no time for losers ...

olenka

olenka

Celine Freak

• Members
  • PipPipPipPip
  • 558 posts
to ta pita ze zdjęcia? musze wyciąć! będę pisać list do fanclubuCeliny z prośba o autograf jak Celina skończy trase!a ci co mają kilka niech zupe gotują :P

Edited by olenka, 03 July 2008 - 04:12 PM.

Posted Image

my space-my profile

Pit

Pit

Celine Enthusiast

• Members
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 414
  • 1,049 posts
  • Born: 1983

View PostAttendais, on Jun 30 2008, 12:08 AM, said:

Najbardziej rozbawiła mnie ta grupka pseudofanów, którą tak MACIBOREK chwalił ;) Przykład ludzi, którzy WIEDZĄ, że wszystko WIEDZĄ :D
Ciekawe, że ciągle mówisz o Polskim Forum, o fanach, niby Cię w ogóle nie interesują, a nie możesz się powstrzymać od krytyki. Jakoś nie słyszałem, żeby Maciborek wspomniał coś o Taizo, dzięki "pseudo fanom" Celinka zapamięta nasz kraj, bo od nas dostała prezent, a nie od jakiegoś sfrustrowanego fana.
Załatwiliśmy wszystko co chcieliśmy. Podeszła dwa razy do nas, cel osiągnięty.

Koncert był cudowny, fajny klimat, zgadzam się z artykułem na interii, że Polska miała dwie gwiazdy Celine i publiczność. Nie słyszałem w tym tour lepszego wykonania ALONE.
Posted Image

Posted Image

mika8

mika8

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 13,012
  • 145 posts
witam

Czytaliście w magazynie Hello artykuł o Celine i wizycie w Krakowie? Podaję link dla zainteresowanych :)

http://www.hellomaga.../dion/poland/1/

Szkoda, że nasz kraj dopiero teraz odwiedziła, nasza i Jej strata :wink:  Obyśmy doczekali sie jeszcze jednaj trasy koncertowej. Może nei takiej wielkiej, ale jestem pewna że zahaczyłaby teraz o Polskę :)
pozdrawiam! :flowers:

anewdayhascome

anewdayhascome

A New Day

• Channel Addicts
  • 9,802 posts
nie spodziewala sie tego wszystkiego... takto byloby dvd i cd live in Krakow!

mika8

mika8

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 13,012
  • 145 posts
szkoda gadać. Pewnie wszyscy myśleli, że chodzą u nas niedźwiedzie i nie wiemy co to CD odtwarzacz, więc kto przyjdzie podziwiać jej głos, ehh

Trzeba mieć nadzieję, że może jakieś fragmenty z Krakowa będą na DVD Live, czego nie można wykluczyć :D Myślę, że maja najlepszy materiał ze spotkania z fanami :P

pozdrawiam :bye1:

liska

liska

Celine Fan

• Members
  • PipPip
    • Member ID: 966
  • 94 posts
  • Local time: 01:55 AM
  • Born: 1987

View Postolenka, on Jul 2 2008, 01:09 PM, said:

View Postanewdayhascome, on Jul 2 2008, 09:52 AM, said:

a new day has come stałam pod sceną,tam było podobno zagrodzone przejście do nas,a przedostanie do Celine było

Podchodziłam tam gdzie staliście pod sceną kilka razy i mówiłam Wam, że Celine na 100% tutaj nie podejdzie i że jeśli liczycie na autograf w czasie eventu to trzeba podejść tam za sektor forumowiczów.

Z Popowskiej z RMFu zejdźcie już, w końcu udało sie z nią dogadać. Umożliwiła nam to, co umożliwiła, więc wyzywać jej nie musicie, jakiś szacunek się należy.

Tak Taizo - uważamy się za lepszych - JESTEŚMY ZAJEBIŚCI, BO JESTEŚMY Z POLSKIEGO FORUM!
Celine nie pamięta raczej jakiegoś chłopczyka co sobie z nią fotkę na rynku robił, za to na pewno zapamiętała ludzi w tych "tanich" koszulkach, do których 2 razy podchodziła. zapamięta ludzi, od których dostała mozaikę i książeczkę dla Rene Charlesa.

Tak się tworzy historię - WSPÓLNIE, a tym, którzy nie potrafią sie w coś zaangażować, zorganizować czegoś razem z innymi, pozostaje wylewanie swoich śmiesznych żalów na forum.

I ten dzień był wyjątkowy nie tylko dlatego, że spotkaliśmy Celine, że uczestniczyliśmy w koncercie. Był wyjątkowy ponieważ my forumowicze spędziliśmy go RAZEM!

Ludzie zgromadzeni wokół tego "śmiesznego" forum już niedługo będą oficjalnym Fan Clubem i to nas będą uważać za zorganizowanych a co za tym idzie największych fanów Celine w Polsce. Czy się Wam to podoba, czy nie.

Dziekuję, bez odbioru.

Edited by liska, 08 July 2008 - 10:11 AM.

Dionesque

Dionesque

Celine Addict

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPip
    • Member ID: 2,681
  • 3,785 posts
Świetnie powiedziane!!!! :D :D :D

Cieszę się, że bylo mi dane spędzić te 2 dni w Krakowie w tak superanckim gronie!!! Wspomnienia na cale życie i oby do szybkiego zobaczenia w krótce! :D

Z Krakusami mogę spotkać się już po 15-tym lipca, bo będę przez tydzień w Kraku. ;)

Acha, co do bootlega to najprawdopodobniej nie pojawi się on w ogóle tutaj na CDF.

Zapraszam na Polskie Forum. :)

Image IPB

Visit me on Facebook Image IPB

• 14th & 16th May 2008 - Antwerp Sportpaleis
  • 24th & 25th May 2008 - Paris Bercy
  • 2nd June 2008 - Amsterdam ArenA
  • 12th June 2008 - Berlin Waldbühne
  • 18th June 2008 - Köln Arena
  • 20th June 2008 - Hamburg Colorline Arena
  • 28th June 2008 - Kraków Błonia Park
  • 1st July 2008 - Vienna Stadthalle
  • 15th, 16th, 19th & 20th August 2008 - Montréal Bell Centre
  • 10th, 15th & 16th March 2011 - Las Vegas Caesars Palace Colosseum
J'étais là pour toi, Céline! Image IPB
Why has Javito been silenced ???

Pit

Pit

Celine Enthusiast

• Members
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 414
  • 1,049 posts
  • Born: 1983
Ja chylę czoła przed postem Liska, podpisuję się w 100% pod nim :D :D :D :D :D    

Czekam na kolejne wspólne spotkanie :P :P :P
Posted Image

Posted Image

Dionesque

Dionesque

Celine Addict

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,785 posts
Attendais, obrażająć ludzi w tych "tanich" koszulkach obrażasz np. też mnie, bo też mialam na sobie tą "badziewną, tanią" koszulkę.
Smutne to, bo w innych momentach potrafisz być slodki i milutki gdy chodzi np. o bootlegi z koncertów itd. Cóż za dwulicowość.

Image IPB

olenka

olenka

Celine Freak

• Members
  • PipPipPipPip
  • 558 posts
no to wszystko napisane,a bootlegów na channel pełno,które bardzo chętnie wrzucają fani z innych krajów :)nie trzeba sie prosić.pozdrowienia dla fc Celiny.
Posted Image

my space-my profile

Dionesque

Dionesque

Celine Addict

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,785 posts
Oleńka, jeśli nie zauważylaś to Ci mówię, że spory procent bootlegów, o których piszesz to moje "produkcje". I fakt, bardzo chętnie się nimi tutaj dzielę i cieszę się gdy innym sprawiam tym radość.
Natomiast bardzo nie lubię dwulicowości - ludzi, którzy gdy im na czymś zależy potrafią być bardzo, baaaardzo mili a w chwilę potem obsmarowują Ci tylek i wyzywają choć zupelnie Cię nie znają. Chyba też by Ci nie bylo milo, prawda? Poza tym szkoda, że Ty też jesteś teraz tak dziwnie nastawiona.
Ja też nie dostalam autografu na Alei choć bylam w tym slynnym już sektorku więc jaki z tego moral? Poza tym jakbyś np. mi wyslala priv'a na którymś z for z Twoim numerem telefonu i chęcią spotkania ze mną czy z innymi to byloby super! Jakoś każdy kto chcial się z innymi spotkać (obojętnie czy z Polskiego Forum czy tutaj z Channela czy w ogóle spoza jakiegokolwiek forum) to się spotkal. Na szczęście żyjemy w czasach komórek, które sprawiają, że o latwiejszą komunikację już trudno! :D
Acha, i co jeszcze się tyczy tego sektorka: zadzialala tam zasada "kto pierwszy ten lepszy" i żadne z nas (z Polskiego Forum czy skądś tam) nie mialo na to wplywu. O ile dobrze pamiętam bylaś na liście osób, które mialy tam wejść a to, że te wszystkie listy można sobie bylo potem w praktyce o kant 4 liter rozbić - o to nie możesz nas winić. Tak naprawdę trudno tu kogokolwiek winić a poza tym... czy to dziś ważne?...

Czyż nie najważniejsze jest to, że WSZYSCY cudownie bawiliśmy się na Alei i na koncercie?!!! Obojętnie do jakiego forum czy fanclubu należymy, obojętnie ile kilosów przebyliśmy by dostać się do Krakowa i obojętnie ile kto z nas ma lat?!! :wub:

Céline nas lączy a nie dzieli! We are family, czyż nie? ;)

Image IPB

olenka

olenka

Celine Freak

• Members
  • PipPipPipPip
  • 558 posts
no masz troche racji,widzisz jechałam do krakowa  znadzieją że bede miec ten autograf(bo byłam naliscie itd),bo tak bardzo,bardzo mi zależało,a tu nic.To "tylko" Celina :lol: Nie chce sie kłocic juz,nie ma sensu.
Posted Image

my space-my profile

Ania_A

Ania_A

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 562
  • 123 posts
  • Born: 1985
Podpisuję się dokładnie pod tym co napisała Lisek i Dionesque. Akcja z sektorkiem była tak zakręcona, że my w pewnym momencie sami nie wiedzieliśmy na czym stoimy. Poza tym tak jak już było powiedziane. Jakby ktoś stanął wzdłuż tych barierek wzdłuż których szła Celine miałby taką samą szansę na autograf jak my (choć u nas nie wszyscy dostali).

Taizo (bo jako Taizo Cię poznałam i tak dla mnie zostaniesz)-zostałeś wywalony z Polskiego Forum więc teraz się na nas odgrywasz przy każdej sposobności. Fakt jest taki, że my jako społeczność potrafiliśmy się zorganizować (mozaika, książeczka dla Juniora, koszulki) i to nas Celine zapamięta (na co już są dowody), a nie jednego chłopczyka, który zrobił sobie z nią zdjęcie bo takich ludzi było mnóstwo.

Pozdro.
Posted Image
CRACOW - POLAND

Johana

Johana

Celine Enthusiast

• Members
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 443
  • 1,404 posts
  • Born: 1982
wszystko pieknie napisane,wytlumaczone ze 100 razy wiec nie ma co sie juz nad tym rozdrabiniac,ja dostalam autograf,ale o malo tez bym go nie miala i aż mialam łzy w oczach,jednak szczesciem bylo to że moglam z tak bliska Celine zobaczyc bo zaledwie z 15 cm stala od nas i to bylo juz przeżycie samo w sobie
Posted Image

121277

121277

Newbie

• Members
    • Member ID: 20,040
  • 1 posts
Ja nie w temacie, ja się tylko przywitac chciałam.
Nicka Violet mi nie przyjęło, więc jest 121277:)

qqxkind

qqxkind

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 14,764
  • 127 posts
  • Born: 1978
@Dionesque

jakbys miala mp3 z krakowa lub jakies video dobrej jakosci to bardzo bym prosil z gory wielkie dzieki !!!! :)

Dionesque

Dionesque

Celine Addict

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,785 posts
Violet, witam tutaj na forum choć znamy się już z innego miejsca gdzie towarzystwo jest o wiele aktywniejsze niż tutaj. ;)

Image IPB

Greggy

Greggy

Celine Fan

• Members
  • PipPip
    • Member ID: 7,135
  • 69 posts
Miałem okazję być na tym koncercie (a wczesniej pod wawelem ). Zdjęcia zadnego nie udało się zrobić. ale to nic. Najważniejsze, że można było posłuchać tego niesamowitego głosu. Mam nadzieję, ze TVN koncert nagrywał choc kamer jakby niewidziałem

gabriela precup

gabriela precup

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 5,502
  • 367 posts
  • Country: romania
  • Born: 1991
Hello to all polski fans!Sorry cuz i don`t speak your language.I`m from romanian section and i know that u have made a pressing to bring Celine to your country.So i would like to know what have u done precisely,what kind of pressing?We would like to do the same thing,hoping that they would hear us and they would bring Celine to Romania.Can anyone help me ,please? Thank you very much!  :flowers:
                                       Gabriela

kicia

kicia

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 5,232
  • 126 posts
  • Local time: 01:55 AM
  • Born: 1991

View PostGreggy, on Jul 26 2008, 03:44 PM, said:

Miałem okazję być na tym koncercie (a wczesniej pod wawelem ). Zdjęcia zadnego nie udało się zrobić. ale to nic. Najważniejsze, że można było posłuchać tego niesamowitego głosu. Mam nadzieję, ze TVN koncert nagrywał choc kamer jakby niewidziałem
Chciałabym zobaczyc takie nagranie high quality...to by było coś...
Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

This topic has been visited by 5 user(s)

Gosia1989, max24, Anna1990, anewdayhascome, iwonja

Administrators: Koolan & Bellamy