mika8 Posted January 1, 2008 at 03:23 PM Posted January 1, 2008 at 03:23 PM Hej! A więc mamy nasz upragniony 2008 roku, na który tak bardzo wszyscy czekaliCi, co kupili bilety na Celinkę, pewnie założyli już kalendarz, w którym będą odznaczać dni, które już minęły, aby jak najszybciej przyspieszyć ten super dzień Oprócz świetnej zabawy i oby człowiek nie zasłabł z emocji życzę Wam wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i realizacji planów, oraz to, by nasze forum dalej się rozwijało i kwitło, bo mamy konkurencję w postaci innych krajów pozdrawiam! Quote
Ania4 Posted January 1, 2008 at 03:57 PM Posted January 1, 2008 at 03:57 PM Szczęśliwego Nowego Roku! Pełnego Celinowych "przygód" Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.