Jump to content

Las Vegas Shows  

Welcome to Celine Dion Forum

Welcome to Celine Dion Forum, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be a part of Celine Dion Forum by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get automatic updates
  • Get your own profile and make new friends
  • Customize your experience here
  • Click here to become a member!

CÉLINE DION LIVE 2017 (Dania, Szwecja, Anglia, Holandia, Francja, Szwajcaria, Niemcy)

• Please log in to reply
8 replies to this topic

ilka

ilka

Celine Fan

• Members
  • PipPip
    • Member ID: 35,179
  • 64 posts
  • Local time: 02:01 AM
  • Skin: Celine 2016
Hej ;) zbliża się trasa koncertowa w tym roku. Do jakich miast się wybieracie?. Czy może wszystkie chcecie "zaliczyć" :)? Jaka jest Wasza reakcja na temat tej trasy?

CELINE MARIE

CELINE MARIE

Celine Obsessed

• Contributors
  • PipPipPipPipPipPip
    • Member ID: 19,204
  • 2,421 posts
  • Country: Moon
Takie ceny,że mało kogo stać na wyjazd niestety :wtf:

Image IPB

GameC

GameC

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 33,942
  • 216 posts
  • Born: 1968
Ceny jak ceny, jak ostatni raz Celina była w Polsce, to za miejsce stojące w sektorze przy barierce/scenie trzeba było zapłacić 750 PLN, a to były krakowskie Błonia czyli teren otwarty, taka np. akustyka to był tam raczej problematyczny temat, bo nie był to żaden amfiteatr, a i tak bilety do tego sektora zeszły pierwsze, w mniej niż godzinę :)

Tak więc raczej nie ma się co krzywić na bilety w cenie 200+ EUR w sektorach niedaleko sceny, z miejscem siedzącym, klimatyzowanej sali z odpowiednim nagłośnieniem/akustyką.

Ale zgoda, mało kogo będzie stać, aby "zaliczyć wszystkie", jednak na jeden z nich, połączony z wypadem turystycznym, chyba da się coś tam jakoś wyskrobać :)

Co do samej trasy, to jest OK, jedyny feler to brak Polski, ale jak pomyślę o Błoniach, to może i lepiej? W sumie taki Berlin jest przecież o rzut beretem...

ilka

ilka

Celine Fan

• Members
  • PipPip
  • 64 posts
Fakt faktem w zeszłym roku bilety były tańsze :).

Szkoda, że nie ma Polski na tej trasie :/ ale może jakimś cudem dodadzą? W zeszłym roku dodali jeszcze kilka koncertów w Paryżu.

Może uda mi się wybrać na jeden koncert. Myślę, że najprędzej to będzie Berlin bo jest najbliżej :).

Gosia1989

Gosia1989

Newbie

• Members
    • Member ID: 36,276
  • 2 posts
  • Born: 1989
Hej. Jestem tu nowa😊w tym roku spelnie swoje największe marzenie i będę po raz pierwszy na koncercie Celine w Berlinie! Już się nie mogę doczekać. Kupiłam bilety na viagogo. Jakie macie doświadczenia z nimi? Bo trochę dziwne że oni już mają bilety a sprzedaż niby rusza w lutym. Jak to jest bo się nie znam...bilet mam kupiony na sekcje floor ale bez żadnego sektora itp. W sumie to jest jakby rezerwacja bo bilet dopiero maja przesłać później

ilka

ilka

Celine Fan

• Members
  • PipPip
  • 64 posts

View PostGosia1989, on 27 January 2017 - 06:29 AM, said:

Hej. Jestem tu nowa��w tym roku spelnie swoje największe marzenie i będę po raz pierwszy na koncercie Celine w Berlinie! Już się nie mogę doczekać. Kupiłam bilety na viagogo. Jakie macie doświadczenia z nimi? Bo trochę dziwne że oni już mają bilety a sprzedaż niby rusza w lutym. Jak to jest bo się nie znam...bilet mam kupiony na sekcje floor ale bez żadnego sektora itp. W sumie to jest jakby rezerwacja bo bilet dopiero maja przesłać później
Hej :). Witamy, witamy :). Gratulacje! To jest wspaniałe przeżycie być na koncercie Celine. W zeszłym roku moje marzenie się spełniło i nigdy tego nie zapomnę! :). Powiem, szczerze, że nie mam doświadczenia z viagogo. Jedyne co mnie tam zawsze odstrasza to to, że są przeważnie zawyżone ceny biletów :/.

A tak z innej beczki, ktoś na forum dał link'a do udziału wydarzenia aby Celine przyjechała do Polski. Umieszczę go tutaj https://www.facebook...ctive_tab=about . Jeśli ktoś będzie chciał pomóc itp to może wziąć udział, nie zmuszam :P.

Gosia1989

Gosia1989

Newbie

• Members
    • Member ID: 36,276
  • 2 posts
  • Born: 1989
A gdzie kupujecie bilety?

SeeByChloee

SeeByChloee

Newbie

• Members
    • Member ID: 36,417
  • 1 posts
Cześć, wybieram sie na koncert Celine w Berlinie 24 lipca :-) z Wrocławia, bilet zakupiłam na eventim.de, może ktoś z Was też jedzie?? to fajnie byłoby się zgadać :)

aniaa19

aniaa19

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 16,111
  • 314 posts
  • Local time: 01:01 AM
  • Country: Poland
  • Born: 1985
czesc rowniez bede w berlinie 24.07 a wyjazd z opola :wub:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

This topic has been visited by 23 user(s)

tibestii, ilka, baton1, CELINE MARIE, aniaa19, Pit, GameC, bourque222, SeeByChloee, iwonja, koala44, qqxkind, doberman1222, Milena5, Flymetothemoon, bart_PL, Domi, gabo, A cause, A cause, debora, Leanne, sangstar, celine19

Administrators: Koolan & Bellamy