Jump to content

Las Vegas Shows  

Welcome to Celine Dion Forum

Welcome to Celine Dion Forum, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be a part of Celine Dion Forum by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get automatic updates
  • Get your own profile and make new friends
  • Customize your experience here
  • Click here to become a member!

Czego oczekujecie po nowym albuumie?

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Peter1984

Peter1984

Member

• Members
  • Pip
    • Member ID: 32,978
  • 20 posts
  • Local time: 08:50 AM
  • Born: 1984
Jak dla mnie najwięcej, sentymentalnych tonacji molowych, osobistych, głębokich tekstó, pięknych melodii i powrotu do sposobu śpiewania z "It's All Comming Back To Me Now". Jak najwięcej takich właśnie nagrań.

tibestii

tibestii

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 2,965
  • 246 posts
  • Skin: Celine 2016
  • Country: Poland
Właśnie słucham nowego albumu. To moje pierwsze odtworzenie jestem na razie przy "Thank You". Zupełnie nowa Celine. Na razie nie potrafię opisać co czuję. Zobaczę po kolejnych przesłuchaniach. Pamiętam jak słuchając Taking Chances po każdej piosence leżałem na ziemi z zachwytu. Tu na razie cały czas siedzę w fotelu. No cóż chyba się starzeje.

Ps1 ...Wkurza mnie że za dwa utwory więcej trzeba zapłacić prawie 2x więcej. CD 40zł CD deluxe 70zł
Ps2 ...Celine przyzwyczaiła nas że albumy angielskie mają dużo utworów. A tu raptem 13. Chyba zaczekam do grudnia i kupie wersje japońską :-) (16 utworów)

Ps3 ...Mimo wszystko bardzo się cieszę, że doczekałem się nowego materiału. Na szczęście Celine nagrywa jeszcze po francusku. Ostatnio mam  wrażenie, że kariera francuskojęzyczna jest nawet lepiej prowadzona niż anglojęzyczna. Mam na myśli, że do singli są teledyski.
...... o i już "At Seventeen" leci. Bardzo ładna choć smutna.

Edited by tibestii, 29 October 2013 - 02:22 PM.

Peter1984

Peter1984

Member

• Members
  • Pip
  • 20 posts
I trafiła w Twoje gusta? Bo w moje nie bardzo, wolałbym więcej produkcji Wlatera Afanasieffa.Celine według mnie zatrzymała się na "A New Day Has Come".

Peter1984

Peter1984

Member

• Members
  • Pip
  • 20 posts
Myślę, że mam za wysokie wymagania właśnie przez genialność wymienionej piosenki. Gdyby jej nie było...... ale nie byloby tu być może i mnie. Ale coś z płytą jest ze brzmi zupełnie inaczej niż prześwietna "Let's Talk About Love", zbyt dużo r'n'b.......

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

This topic has been visited by 7 user(s)

aniaa19, Ola_Pola, Peter1984, Domi, CELINE MARIE, tibestii, max24

Administrators: Koolan & Bellamy