Jump to content

Las Vegas Shows  

Welcome to Celine Dion Forum

Welcome to Celine Dion Forum, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be a part of Celine Dion Forum by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get automatic updates
  • Get your own profile and make new friends
  • Customize your experience here
  • Click here to become a member!

Celine vs. Dawid BuchtaCeline Dion <-> Dawid Buchta

• Please log in to reply
35 replies to this topic

radeg

radeg

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 1,102
  • 293 posts
  • Local time: 08:22 AM
  • Skin: Celine 2016
  • Born: 1979
Witam

Chciałem Wam zaprezentować mojego przyjaciela, który doskonale odnajduje sie w aranżacjach naszej idolki. Dawid rozwija skrzydła juz od kliku lat. Nagrywa w profesjonalny sposób utwory, które spiewala Celine Dion. Ostatnie jego, moim zdaniem, bardzo dobre wykonania dotyczą utworów "A Cause", "Et s'il n'en restait qu'une", "On s'est aime a cause". Utwory można wysłuchac na http://muzzo.pl/artysta/david,32481

Ciekawostką jest fakt, iż Dawid próbuje się skontaktować bezpośrednio z Celine. Celem jest zrealizowanie marzenia, jakim jest wspólne zaśpiewanie z Celine, co nie jednokrotnie widzialismy i slyszelismy w programach typu Idol. Wszystko zmierza w dobrym kierunku i mam nadzieję, że to się uda.

Radek.
Posted Image

Attendais

Attendais

Raphael

• Members
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 4,939
  • 1,032 posts
  • Local time: 09:22 AM
  • Country: Poland
nie jest zły, ale nic specialnego... :) sory.
Posted Image

"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes but in having new eyes"

MartaMaria

MartaMaria

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 13,546
  • 440 posts
  • Born: 1992
Ja powiem szczerze: niech ten chłopak spiewa w domu, ale nie ze Celine. nie podoba mi sie.

mika8

mika8

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 13,012
  • 145 posts
  • Born: 1984
A mi się bardzo podoba! Ma prześliczną barwę, miękki głos, żadnych zgrzytów.Słychać, że z  łatwością śpiewa! Wielką znawczynią języka francuskiego nie jestem, bo go nie znam, ale wydaje mi się, że ładnie brzmi  :thumbsup2:
Super, gratuluję!  No i oczywiście, życzę by Jego marzenie spełniło się, to wielkie zawsze przeżycie dla piosenkarza
pozdrawiam bardzo serdecznie Davida i trzymam kciuki! :thumbsup2:     :bye1:

Attendais

Attendais

Raphael

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,032 posts

Voir le messageMarta5CD, le Dec 28 2007, 03:04 PM, dit :

Ja powiem szczerze: niech ten chłopak spiewa w domu, ale nie ze Celine. nie podoba mi sie.

:sofunny: :sofunny: :sofunny: :sofunny:
Posted Image

"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes but in having new eyes"

Pit

Pit

Celine Enthusiast

• Members
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 414
  • 1,050 posts
  • Born: 1983
Chłopak ma ładny głos, tylko mam wrażenie, że każdą piosenkę śpiewa w ten sam sposób......
Posted Image

Posted Image

dododominika

dododominika

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 10,589
  • 177 posts
  • Local time: 02:22 AM
  • Born: 1986
Jak by to powiedzieć - są artyści, których się nie podrabia. Ciężko śpiewać piosenki Presleya bo nie da się podrobić jego głosu, Freddie Mercury też był wyjątkowy. Tak samo jest z Céline. Jeśli zna się jej niesamowity głos a potem słyszy się takiego chłopczynę, który próbuje odtworzyć jej utwory to nie kojarzy się to pozytywnie. David ma ciepły głos ale nie nadający się do tego typu piosenek, tak jak wyżej ktoś już wspomniał wszystkie są tak samo wykonywane.
Posted Image

anewdayhascome

anewdayhascome

A New Day

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
    • Member ID: 2,537
  • 9,812 posts
zgadzam sie:)
A New Day... 10th & 11th November 2006  Taking Chances World Tour, Antwerp 13th & 14th May 2008, Kraków 28th June 2008 Celine 25th & 27th & 31st August 2013 20th, 23rd, 24th, 27th & 28th September 2016  Sans attendre Tour, Paris 1st & 5th December 2013 Encore un soir, Paris 24th, 25th, 28th, 29th June & 2nd, 3rd, 6th, 7th, 9th July 2016 Live 2017 Stockholm 17th June 2017 Lille 1st & 2nd July 2017 Paris 8th & 9th July 2017 Berlin 23rd & 24th July 2017 Live 2018 Taipei 11th & 13th July 2018 Manila 19th July 2018 Bangkok 23rd July 2018 BST Hyde Park London 5 July 2019

MartaMaria

MartaMaria

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 13,546
  • 440 posts
  • Born: 1992
No wiec podsumujmy:
niech chlopiec spiewa, ale nie piosenki Celine. A o spiewaniu razem ze Celine mozna zawsze pomarzyc :)

jeorge

jeorge

Member

• Members
  • Pip
    • Member ID: 15,113
  • 37 posts
Witam wszystkich. Dziękuję za komentarze. To dla mnie ważne jak i te pozytywne, tak i te negatywne. Jak widać, śpiewam oczywiście piosenki Celine Dion (ale nie "podrabiam" ich - jak to niektórzy stwierdzili.) Otóż... chciałem zakomunikować wszystkim, że udało mi się skontaktować z samą Celine. Przesłuchała materiału i słowa jakie usłyszałem od niej: "It's amazing!", co mnie bardzo ucieszyło. Najprawdopodobniej zaśpiewam z nią w jeszcze w tym roku. Jestem taki szczęśliwy! Moje marzenia się zaczynają spełniać!
Jeśli chodzi o odbiór zagranicą to największe uznanie mam z Las Vegas, Kanady i Francji (Hiszpanie i Meksykanie także są pod wrażeniem). Otrzymałem również mnóstwo maili od Japończyków z życzeniami, żeby sie wszytko udało. Nie ma to jak spełnić się, ale zagranicą, gdyż w Polsce ludzie nie umieją słuchać muzyki i cały czas czytają www.pudelek.pl a potem obgadują gwiazdy. Mimo wszystko dziękuję Wam wszystkim za odzew. To dla mnie naprawdę bardzo ważne.
Jest mi trochę przykro, że w Polsce jest tyle zazdości i zawiści, ale cóż poradzić? Takie życie. Oczywiście rzecz gustu: niektórym sie podoba, a innym-nie. Nie tylko ze mną tak jest, ale i z samą Celine (sa fani i antyfani) i wielu innymi gwiazdami.

Mogę na zakończenie powiedzieć, że nie zamierzam nikogo podrabiać. Owszem, Celine jest dla mnie autorytetem! Bardzo ją cenię i szanuję. I cieszę się, że udało mi się z nią skontaktować!

I dla ciekawskich o projekcie "A cause...":

Pewnego dnia (w październiku) usłyszałem nową płytę mojej ulubionej wokalistki. Powiedziałem mojej przyjaciółce, że chciałbym nagrać taki "MaxiSingiel". Dzięki niej, a także wspaniałym osobom, które ze mną współpracowały udało się stworzyć projekt "A cause..." Utwory zostały zrealizowane w studio, którego właścicielem jest Grzegorz Wełna ( www.mobilnestudio.com ). Do nagrań przygotowywały mnie dwie wspaniałe dziewczyny: Ewelina Pertkiewicz (moja przyjaciółka i wspaniała kumpela) oraz Olga Woźniak ( patrz: http://muzzo.pl/arty...usoulcity,21809 ) Dzięki Wam wszystkim... Rozumiem, że nie wszystkim się podoba, bo nie na tym rzecz polega... Kwestia gustu :) Najważniejszą rzeczą dla mnie jest to, że Utwory te są zadedykowane wszystkim, których kocham, a także tym, którzy mnie pokochają... Niesamowite przeżycie.. Niesamowici ludzie, których spotykam na swojej drodze... Niesamowite chwile, które przeżywam spotykając ich... Niesamowite życie...

Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz zapraszam na: http://muzzo.pl/artysta/david,32481

David

Edited by jeorge, 19 January 2008 - 07:45 AM.

radeg

radeg

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
  • 293 posts
No co tu dużo pisać. Wierzyłem i wierzę w Ciebie Davidzie :clapping:
Posted Image

Marta1414

Marta1414

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 6,702
  • 401 posts
A jakie piosenki będziesz śpiewać z Celine? Ona wie skąd jesteś itp? (mógłbyś wspomnieć o fanach z PL :D)

pol

pol

Celine Enthusiast

• Members
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 2,866
  • 1,659 posts
  • Local time: 03:22 AM
  • Born: 1989

Voir le messagejeorge, le Jan 19 2008, 08:44 AM, dit :

Witam wszystkich. Dziękuję za komentarze. To dla mnie ważne jak i te pozytywne, tak i te negatywne. Jak widać, śpiewam oczywiście piosenki Celine Dion (ale nie "podrabiam" ich - jak to niektórzy stwierdzili.) Otóż... chciałem zakomunikować wszystkim, że udało mi się skontaktować z samą Celine. Przesłuchała materiału i słowa jakie usłyszałem od niej: "It's amazing!", co mnie bardzo ucieszyło. Najprawdopodobniej zaśpiewam z nią w jeszcze w tym roku. Jestem taki szczęśliwy! Moje marzenia się zaczynają spełniać!
Jeśli chodzi o odbiór zagranicą to największe uznanie mam z Las Vegas, Kanady i Francji (Hiszpanie i Meksykanie także są pod wrażeniem). Otrzymałem również mnóstwo maili od Japończyków z życzeniami, żeby sie wszytko udało. Nie ma to jak spełnić się, ale zagranicą, gdyż w Polsce ludzie nie umieją słuchać muzyki i cały czas czytają www.pudelek.pl a potem obgadują gwiazdy. Mimo wszystko dziękuję Wam wszystkim za odzew. To dla mnie naprawdę bardzo ważne.
Jest mi trochę przykro, że w Polsce jest tyle zazdości i zawiści, ale cóż poradzić? Takie życie. Oczywiście rzecz gustu: niektórym sie podoba, a innym-nie. Nie tylko ze mną tak jest, ale i z samą Celine (sa fani i antyfani) i wielu innymi gwiazdami.

Mogę na zakończenie powiedzieć, że nie zamierzam nikogo podrabiać. Owszem, Celine jest dla mnie autorytetem! Bardzo ją cenię i szanuję. I cieszę się, że udało mi się z nią skontaktować!

Pewnego dnia (w październiku) usłyszałem nową płytę mojej ulubionej wokalistki. Powiedziałem mojej przyjaciółce, że chciałbym nagrać taki "MaxiSingiel". Dzięki niej, a także wspaniałym osobom, które ze mną współpracowały udało się stworzyć projekt "A cause..." Utwory zostały zrealizowane w studio, którego właścicielem jest Grzegorz Wełna ( www.mobilnestudio.com ). Do nagrań przygotowywały mnie dwie wspaniałe dziewczyny: Ewelina Pertkiewicz (moja przyjaciółka i wspaniała kumpela) oraz Olga Woźniak ( patrz: http://muzzo.pl/arty...usoulcity,21809 ) Dzięki Wam wszystkim... Rozumiem, że nie wszystkim się podoba, bo nie na tym rzecz polega... Kwestia gustu :) Najważniejszą rzeczą dla mnie jest to, że Utwory te są zadedykowane wszystkim, których kocham, a także tym, którzy mnie pokochają... Niesamowite przeżycie.. Niesamowici ludzie, których spotykam na swojej drodze... Niesamowite chwile, które przeżywam spotykając ich... Niesamowite życie...

Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz zapraszam na: http://muzzo.pl/artysta/david,32481

David

To mnie zaszokowałeś tym, że udało Ci się skontaktowac z Celiną!!  Jeśli to prawda to rzeczywiśćie mógłbyś jej co nieco o nas powiedzieć, i Polsce też, uświadomić ją że taki kraj jest na mapie jednak ^_^

Edited by pol, 19 January 2008 - 12:15 PM.

Posted Image
Posted Image

MY TOUR DATES
June 12th, 2008 - Berlin, Germany
June 28th, 2008 - Cracow, Poland

Attendais

Attendais

Raphael

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,032 posts

Voir le messagejeorge, le Jan 19 2008, 02:44 PM, dit :

David

Człowieku!
Nikt Ci tu nie zazdrości ani nie życzy najgorszego.
Poprostu każdy ma prawo powiedzieć czy mu sie podoba czy nie jesli sam o to prosiłeś.

Bardzo cieszę się że skontaktowałeś się z Celiną i z całego serca życzę Ci abyś z nią cos nagrał. Nareszcie Celine w duecie z Polakiem - byłoby super.

Ale uważam, że nie masz na tyle dobrego głosu, aby bajerować tyłek Celine. To wszystko i pozdro powodzenia!  :flowers:
Posted Image

dododominika

dododominika

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
  • 177 posts
Ja również się zgadzam. To znaczy ciężko stwierdzić czy nie masz "na tyle dobrego głosu" bo przecież każdy ma inny głos i śpiewa inaczej, ale zaśpiewanie z piosenkarką takiej rangi jest po prostu nie lada wyzwaniem i jeśli nie jesteś wystarczająco dobry i charakterystyczny, to możesz wypaść blado...
Nikt tutaj nie życzy Ci niczego złego, to nie jest zawiść czy zazdrość.
Podam taki przykład.

Celine jak dobrze wiecie śpiewa w duecie z Frankiem Sinatrą. Utwór ten został nagrany po śmierci Franka ale trzeba przyznać, że ona tak fantastycznie dopasowała się do jego głosu, że aż ciarki przechodzą jak się tego słucha. Ale ten sam trick zastosowała Natalka Kukulska w "Tyle słońca w całym mieście". I co wyszło? Kicha... :) Nie dość, że zepsuła piosenkę, to na pewno nie dobiła do poziomu swojej matki - Anny Jantar, podczas gdy Celine dorównała Sinatrze (a to nie byle jaki artysta przecież). Tak więc trzeba liczyć siły na zamiary. I tu jest skierowane pytanie do Ciebie Dawidzie czy czujesz się na siłach, żeby faktycznie z nią wystąpić. Bo jeśli chcesz wystąpić tylko po to, żeby po prostu być z nią na scenie i zaśpiewać, to nie ma to znaczenia jak zaśpiewasz. Ale jeśli chcesz się pokazać jako indywidualista, którego można później promować bo pokazał coś swojego to... No nie wiem:) Dla mnie nie masz w sobie "tego czegoś". Nie ma w tych piosenkach Twojej indywidualności. Być może jej po prostu jeszcze nie znalazłeś. Nie każdy tworzy swój image od początku swej kariery. Ale proponowałabym Ci się wziąć mocno do pracy i spróbować znaleźć tę Twoją charakterystyczną cechę. Żebyś wyszedł na scenę i nie był dla niej kolejnym zdesperowanym fanem, który chce po prostu śpiewać z Celine ale żeby Cię zapamiętała:) Zauważ, że każdy pojedynczy artysta z którym Celinka nagrała kiedykolwiek duet to wielki indywidualista: Bee Gees, Luciano Pavarotti, Garou... Oni mają swój własny styl i stanowią istotny element muzyki. Celine nie nagrywa piosenek z ludźmi, których muzyka jest monotonna, bo sama taka nie jest i to by się źle komponowało:) Nie sztuką jest odtworzenie jej piosenki. Sztuką jest wprowadzenie własnego elementu, kiedy śpiewa się jej utwory. Czyli zaśpiewanie tego samego ale po swojemu:) Potrafisz tak?

Edited by dododominika, 24 January 2008 - 02:42 PM.

Posted Image

radeg

radeg

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
  • 293 posts

Voir le messageTaking_chances, le Jan 21 2008, 04:39 PM, dit :

Ale uważam, że nie masz na tyle dobrego głosu, aby bajerować tyłek Celine.
:jawdrop:
Posted Image

olenka

olenka

Celine Freak

• Members
  • PipPipPipPip
    • Member ID: 308
  • 558 posts
  • Born: 1984
Mi sie podoba,piosenki Celiny są trudne,więc trzeba przyznać że poradziłes sobie całkiem dobrze.Nie jestem E.Zapendowska,wiec nie bede sie wymadrzac. ;)Jest dobrze,ale nie zachwycająco.
A kiedy zaspiewasz z Celiną?Może masz jej numer phonu?:)    -zartuje,pewnie w inny sposob sie kontaktowales. :)

Edited by olenka, 27 January 2008 - 05:02 PM.

Celine-the best singer world!!!!
Posted Image

12 June-Berlin Germany(Taking Chances World Tour)my first time
28 june-Krakow Poland (Taking Chances World Tour)

my space-my profile

jeorge

jeorge

Member

• Members
  • Pip
  • 37 posts
Kolejne sprostowanie:
Nie zamierzam nikogo podrabiać i naśladować. To, że bardzo chcę zaśpiewać z samą Celine, nie oznacza też, że jestem jakimś "zdesperowanym fanem".
Kolejną rzeczą jest to, że nikt tak naprawdę nie ma swojej oryginalości od samego początku. To wszystko się rozwija z czasem. Każdy sie kształci. Doskonałym przykładem jest tutaj sama Celine. Ona tak samo wykonuje, że tak powiem "co się da". Nie miała określonego rodzaju muzyki, bo jak powiedziało sie, że Celina wykonuje tylko ballady, to zaraz wyskakuje z piosenką typu "River deep mountain high". Tu nie ma tego określenia, jaki rodzaj muzyki się wykonuje. To wszystko z czasem. Dziś kiedy nagrała "Taking Chances" mam wrażenie, że kieruje sie powoli w jazz i lekki blues... ale kto wie co wymyśli na następnej płycie? :)
Ale do czego zmierzam... Nie chcę nikogo naśladować... nie chce nikogo udawać... Owszem, Celine jest jednym z moich wielkich autorytetów... Cieszę się, że jest osobą wielce otwartą i sympatyczną.
Cenię każdą ocenę, jak i pozytywną, tak i negatywną. To działa na mnie mobilizująco. Przy okazji kochana "dododominiko", tak się składa, że ciężko pracuję na to, co robię. Gdybym nie przesiadywał prawie całymi dniami i nawet nocami, nic bym nie osiągnął...
Niemiłe są jednak komentarze typu: "Ale i tak nie masz na tyle dobrego głosu, żeby [bajerować tyłek Celine]". No ludzie. Proszę Was! Nie zamierzam bajerować "tyłka Celine", za bardzo ja szanuję... Ciekawe jakby kolega "Taking chancesz" "zabajerował" - nie wiem, nie wnikam...
Jeśli zrozumieliście moje słowa poprzez pryzmat tego, że wszyscy tutaj mi źle życzycie, to nie o to chodziło. Napisałem ogólnie, jak to jest w Polsce... Wiem troche na temat polskiego showbiznesu... tak jest, że trzeba mieć oczy wszędzie... bo jak tylko coś Ci się uda, to zaraz podłożą Ci nogę i możesz sie szybko przewrócić...

Dziękuję tym, którym się podoba kocham Was za wsparcie!
Dziękuję tym, którzy mają neutralne podejście do mojego wokalu, także Was kocham i mam nadzieję, że i Wy mnie kiedyś pokochacie!
Dziękuję tym, którzy nienawidzą mojego głosu i piosenek w moim wykonaniu, wierzę ,że kiedyś uda mi sie przekonać Was do mojej osoby i również mnie pokochacie. Dziękuję... Nadal wierzę w ludzi i niech tak pozostanie...

Pozdrawiam Was kochani bardzo serdecznie...

David

Attendais

Attendais

Raphael

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,032 posts
pokochac to chyba ZA DUZO powiedziane, co? ^^
Posted Image

qqxkind

qqxkind

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 14,764
  • 127 posts
  • Born: 1978
jak dla mnie to masz talent czy piosenki celine sa trudne ? nie! bo wszystkie piosenki sa trudne do poki nie ma sie tak opanowanego glosu jak celine badz inny wielki artysta zeby go tak opanowac to trzeba cwiczyc latami czy slyszeliscie jaki celine miala glos na poczatku swej kariery? dla mnie nic specjalnego :P niestety :P przecietniak i nic wiecej :P zreszta jej glos zmienia sie caly czas ma inna barwe na wczesniejszych plytach a jak dla mnie to kolejna zmiana w jej barwie nastepuje na plycie 1 fille 4 types a na ostatniej plycie to juz wogole odjazd tu to juz spiewa naprawde cala para :) choc wczesniej juz tez to robila ale celine nawet sama powiedziala ze niektore utwory ktore spiewa na taking chances zostaly napisane juz dawno ale byly za "dorosle" zeby je zaspiewac wczesniej ,dopiero teraz przyszedl na to czas.tak samo jest i z toba masz sluch do melodii ale brakuje ci jeszcze opanowania wlasnego glosu , bez obaw to przyjdzie samo z czasem .najlepsze do tego sa eksperymanty i rozna cwiczenia na poprawe brzmienia .powodzenia ;) bez pochlebiania

qqxkind

qqxkind

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
  • 127 posts
a co do duetu to owszem mozesz z nia zaspiewac ale w stylu starsearch a o duecie na krazku to mozesz se pomazyc :P nie wierze ze selinka spiewa tylko z naprawde wielkimi indywidualnosciami i tu juz sie dubluje bo ktos wczesniej to juz napisal

dododominika

dododominika

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
  • 177 posts

Voir le messagejeorge, le Jan 28 2008, 07:31 AM, dit :

Kolejną rzeczą jest to, że nikt tak naprawdę nie ma swojej oryginalości od samego początku. To wszystko się rozwija z czasem. Każdy sie kształci. Doskonałym przykładem jest tutaj sama Celine. Ona tak samo wykonuje, że tak powiem "co się da". Nie miała określonego rodzaju muzyki, bo jak powiedziało sie, że Celina wykonuje tylko ballady, to zaraz wyskakuje z piosenką typu "River deep mountain high". Tu nie ma tego określenia, jaki rodzaj muzyki się wykonuje. To wszystko z czasem. Dziś kiedy nagrała "Taking Chances" mam wrażenie, że kieruje sie powoli w jazz i lekki blues... ale kto wie co wymyśli na następnej płycie? :)

Ale tu nie chodzi o to jaki kto rodzaj muzyki wykonuje. Bo przecież artyści zmieniają style w jakich śpiewają. Celinka też ma piosenki od bluesa przez pop, ballady po rocka. Nie chodzi o styl piosenek ale to to jak je wykonuje. Ma swój własny nie do podrobienia styl śpiewania. Wspomniane przez Ciebie 'River deep, mountain high' zupełnie inaczej brzmi w wykonaniu Tiny Turner a zupełnie inaczej w wykonaniu Celine. To samo jest z 'The first time ever...', identycznie z 'All by myself'. Chodzi o sposób w jaki ona śpiewa. Nie ważne jaką piosenkę zaśpiewa, większość będzie w jej stylu. Chociaż na przykład na tym forum pojawiło się wykonanie utworu TT 'The best'. I przyznam, że nie podoba mi się to w jej wykonaniu. Celine ma inny styl śpiewania a w tej piosence próbuje naśladować Tinę. Tina to też wielki autorytet. Też nie do podrobienia. O to mi chodzi.

Ja osobiście Ci źle nie życzę (bo widzę że wszystko odbierasz jako atak wobec swojej osoby). Mam nadzieję, że uda Ci się zrealizować swoje marzenie i że będziesz szczęśliwy z tego, co robisz. Po prostu wyraziłam swoje zdanie, że jak dla mnie Twoje wykonania piosenek mnie po prostu nie zwaliły z nóg. Bardzo dobrze, że ciężko pracujesz, bo w końcu wypracujesz sobie swój własny styl. W każdym razie. Powodzenia:)

Edited by dododominika, 29 January 2008 - 05:15 AM.

Posted Image

jeorge

jeorge

Member

• Members
  • Pip
  • 37 posts

Voir le messageqqxkind, le Jan 28 2008, 05:05 PM, dit :

a co do duetu to owszem mozesz z nia zaspiewac ale w stylu starsearch a o duecie na krazku to mozesz se pomazyc :P nie wierze ze selinka spiewa tylko z naprawde wielkimi indywidualnosciami i tu juz sie dubluje bo ktos wczesniej to juz napisal

Heeh... Nie zamierzam nagrywać z nią duetu, choć nie powiem, że gdyby była taka możliwość i okazja, to jak myślisz? Co bym wtedy zrobił? :) Na pewno bym tejże propozycji nie odrzucił. :)

Attendais

Attendais

Raphael

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,032 posts
to po co kontaktujesz sie z Celiną... je ne comprends pas ce tout... :D
Posted Image

jeorge

jeorge

Member

• Members
  • Pip
  • 37 posts

Voir le messageTaking_chances, le Jan 29 2008, 04:15 PM, dit :

Si no estas comprendo porque quiero contactar con Celine eso es tu problema, pero no mi... Que pena que te dabas tan preguntas en este post... Hmmm... Solamente no se que decirte... No quiero decir tampoco con malas palabras...

Niech będzie dla odmiany po hiszpańsku ;)

qqxkind

qqxkind

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
  • 127 posts
:crazy: en kunnen julie pools praten ?  :disgust:

Attendais

Attendais

Raphael

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,032 posts

Voir le messagejeorge, le Jan 29 2008, 10:24 PM, dit :

Voir le messageTaking_chances, le Jan 29 2008, 04:15 PM, dit :

Si no estas comprendo porque quiero contactar con Celine eso es tu problema, pero no mi... Que pena que te dabas tan preguntas en este post... Hmmm... Solamente no se que decirte... No quiero decir tampoco con malas palabras...

Niech będzie dla odmiany po hiszpańsku ;)

Sé que la lengua española es mucho más fácil que lengua francesa, pero habrías podido poner un cierto esfuerzo en tu poste pasado.
Y respuesta (o tú no saber porqué estás intentando entrar en contacto con con Celine).

Et peut-être maintenant… en la langue géorgienne ?  :msn-wink: :msn-wink:
Posted Image

Ania4

Ania4

Belong to the moment

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
    • Member ID: 11
  • 3,580 posts
  • Born: 1980
Czy możemy zmienić język na polski  :shifty: Dzięki

qqxkind

qqxkind

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
  • 127 posts
tez juz o to prosilem ale chlopaki odfruneli cza im to wybaczyc  -_-

radeg

radeg

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
  • 293 posts
Dla niedowiarków. Celine po wysłachaniu utworów nagranych przez zdolnych muzyków, postanowiła się spotkać z Davidem Buchtą. Nadarzyła się ku temu doskonała okazja 28 czerwca. Mam nadzieje, że docenicie Jego talent.

Do zobaczenia w sektorze A4, a moze za kulisami  :P
Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

This topic has been visited by 0 user(s)

Administrators: Koolan & Bellamy