Jump to content

Las Vegas Shows  

Welcome to Celine Dion Forum

Welcome to Celine Dion Forum, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be a part of Celine Dion Forum by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get automatic updates
  • Get your own profile and make new friends
  • Customize your experience here
  • Click here to become a member!

Taking Chances w sieci....Przeciek albumu

• Please log in to reply
11 replies to this topic

Attendais

Attendais

Raphael

• Members
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 4,939
  • 1,032 posts
  • Local time: 03:23 PM
  • Skin: Celine 2016
  • Country: Poland
W sieci mozna odnaleźć już najnowszy album.
Uważam, iż ściągnięcie go nie jest żadnym złem, tylko i wyłącznie pod warunkiem, że każdy zakupi album !!!

Jest także piosenka MAP TO MY HEART w High Quality.
czy ktoś już nie może doczekac się 12 i  chce linka? :)
Posted Image

"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes but in having new eyes"

Pit

Pit

Celine Enthusiast

• Members
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 414
  • 1,050 posts
  • Local time: 02:23 PM
  • Born: 1983
Od jutra w sumie można kupić album, nie trzeba czekać do 12.11, jadę jutro po południu na łowy :P :P :P :P
Posted Image

Posted Image

Attendais

Attendais

Raphael

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,032 posts

View PostPit, on Nov 8 2007, 02:04 PM, said:

Od jutra w sumie można kupić album, nie trzeba czekać do 12.11, jadę jutro po południu na łowy :P :P :P :P

To prawda, pamiętam, że premiera D'elles była w poniedziałek a płytke dostałem już w piątek. Ale zależy mi na CD+DVD, a w styczniu kupię BOXa ;)

Pit, jakie sklepy odwiedzisz? Media Markt, Saturn... ale Empik - nie ma co liczyć. Na empik.com nawet nie ma tej płyty w katalogu  :angry2:

Taking Chances (2007 Album) - High Quality  :clap: , 73 MB, 192kbps (incl. Map To My Heart) :w00t: :w00t:   :wub:

Posted Image

01. Taking Chances
02. Alone
03. Eyes On Me
04. My Love
05. Shadow Of Love
06. Surprise Surprise
07. This Time
08. New Dawn
09. A Song For You
10. A World To Believe In
11. Can't Fight The Feeling
12. I Got Nothin Left
13. Right Next To The Right One
14. Just Fade Away
15. That's Just The Woman In Me
16. Skies Of L.A.
17. Map to My Heart (Japanese Bonus)

! KUP KONIECZNIE ORYGINALNY ALBUM

Link musiał zniknac. Sorry. Proponuje PM ;-)

Edited by Ania4, 08 November 2007 - 09:15 AM.

Posted Image

"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes but in having new eyes"

Pit

Pit

Celine Enthusiast

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,050 posts
Jutro powinny być obie wersje, czyli CD i CD+DVD. Ja jadę najpierw do Media Markt, jeśli nie będzie to ewentualnie Empik, choć z mniejszą chęcią, bo tam się przepłaca.

Pora - proponuję po 13.00 bo oni jutro dopiero dostaną pewnie płytki i jeśli nie ma jeszcze na półkach to się pytać trzeba, pamiętam, że ANDLIVE to mi wyniósł gościu z zaplecza w Empiku

Na Empik.com wszystkie rzeczy już są, ale nie wiem dlaczego nie wyskakują jak wpisze się Celine Dion w SZUKAJ.

CD+DVD http://www.empik.com...=Taking_Chances

CD http://www.empik.com...=Taking_Chances

Nawet jest AND na BD http://www.empik.com...name_=A_New_Day

W salonie to pewnie będą po tych cenach rynkowych niestety

Ja chciałem box kupić w styczniu, ale coraz bardziej się waham, bo tam nic oprócz innej okładki nie będzie, no i perfum, ale to dla mnie mała pociecha, a cena jest wysoka. W przyszłym roku na jesień ma się ukazać reedycja z dodatkowymi songami, pewnie też na DVD będzie Making of płyty, więc to chcę kupić na pewno.
Posted Image

Posted Image

Attendais

Attendais

Raphael

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,032 posts

View PostPit, on Nov 8 2007, 04:49 PM, said:

Jutro powinny być obie wersje, czyli CD i CD+DVD. Ja jadę najpierw do Media Markt, jeśli nie będzie to ewentualnie Empik, choć z mniejszą chęcią, bo tam się przepłaca.

Pora - proponuję po 13.00 bo oni jutro dopiero dostaną pewnie płytki i jeśli nie ma jeszcze na półkach to się pytać trzeba, pamiętam, że ANDLIVE to mi wyniósł gościu z zaplecza w Empiku

Na Empik.com wszystkie rzeczy już są, ale nie wiem dlaczego nie wyskakują jak wpisze się Celine Dion w SZUKAJ.

CD+DVD http://www.empik.com...=Taking_Chances

CD http://www.empik.com...=Taking_Chances

Nawet jest AND na BD http://www.empik.com...name_=A_New_Day

W salonie to pewnie będą po tych cenach rynkowych niestety

Ja chciałem box kupić w styczniu, ale coraz bardziej się waham, bo tam nic oprócz innej okładki nie będzie, no i perfum, ale to dla mnie mała pociecha, a cena jest wysoka. W przyszłym roku na jesień ma się ukazać reedycja z dodatkowymi songami, pewnie też na DVD będzie Making of płyty, więc to chcę kupić na pewno.

Faktycznie jest, ale nie wyskakuje przy CELINE DION ani TAKING CHANCES... dziwne  :huh:

Ja też sie jutro w tych okolicach wybiore na łowy...  :msn-wink:

Ale jedno mnie dziwi... przeciez logo COLUMBIA widnieje już na wielu płytach Celine, więc o co tu chodzi:

Płyta "Taking Chances" stanowi debiut artystki w barwach wytwórni Columbia

:ermm: :ermm: :ermm:
Posted Image

Pit

Pit

Celine Enthusiast

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,050 posts

View PostTaking_chances, on Nov 8 2007, 07:46 PM, said:

Ale jedno mnie dziwi... przeciez logo COLUMBIA widnieje już na wielu płytach Celine, więc o co tu chodzi:

Płyta "Taking Chances" stanowi debiut artystki w barwach wytwórni Columbia

:ermm: :ermm: :ermm:
Wszelkie informacje są zaczerpnięte z USA, a tam EPIC zawsze wydawało płyty Celine, u nas zawsze Columbia oczywiście i taki tekst nie miał prawa się pojawić, ale nasze Sony często strzela byki, ja mam wrażenie, że oni często ostatni dowiadują się o różnych rzeczach :msn-wink:
Posted Image

Posted Image

Attendais

Attendais

Raphael

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,032 posts
Też mam takie wrażenie Pit :D
Dowiadują się o nich w dodatku od fanów...

Ale dobrze że Celine nie wydaje UNIVERSAL, bo mielibyśmy "Zagraniczną Płytę, Polską Cenę" - co wiąże się z jak najbardziej prymitywną wersją płyty: brak książeczki .
Posted Image

Pit

Pit

Celine Enthusiast

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,050 posts

View PostTaking_chances, on Nov 8 2007, 06:58 PM, said:

Ale dobrze że Celine nie wydaje UNIVERSAL, bo mielibyśmy "Zagraniczną Płytę, Polską Cenę" - co wiąże się z jak najbardziej prymitywną wersją płyty: brak książeczki .
Ja uważam, że ta idea ma swoje plusy, o wiele więcej ludzi kupuje płyty, a zawsze oprócz wersji ubogiej jest również dostępna normalna wersja, więc ja jestem jak najbardziej na tak, Sony obniżyło teraz co prawda ceny płyt, ale nie wiem czy to coś da, bo jednak jest różnica wydać 29.99 a  ok. 46.00.

Ja mam The best Roxette właśnie z tego cyklu i muszę powiedzieć, że jest OK, bo na wielkiej książeczce mi nie zależy, bo nie jestem wielkim ich fanem, a mam oryginalną płytę.
Posted Image

Posted Image

Attendais

Attendais

Raphael

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,032 posts

View PostPit, on Nov 8 2007, 08:30 PM, said:

View PostTaking_chances, on Nov 8 2007, 06:58 PM, said:

Ja uważam, że ta idea ma swoje plusy, o wiele więcej ludzi kupuje płyty, a zawsze oprócz wersji ubogiej jest również dostępna normalna wersja, więc ja jestem jak najbardziej na tak, Sony obniżyło teraz co prawda ceny płyt, ale nie wiem czy to coś da, bo jednak jest różnica wydać 29.99 a  ok. 46.00.

Ja mam The best Roxette właśnie z tego cyklu i muszę powiedzieć, że jest OK, bo na wielkiej książeczce mi nie zależy, bo nie jestem wielkim ich fanem, a mam oryginalną płytę.

Nie napisałem, że nie podoba mi się ta akcja, wręcz przeciiwnie. Teraz ludzie moga sobie na płytke pozwolić. Sam mam tony płyt z tej serii... Nelly Furtado, Rihanna, Timbaland itd.

Ale jako fan, kupując płytę Celine oczekuję wypasionej wersji. A nie zawsze sklep posiada wersję międzynarodową. Chciałem takową zakupić w przypadku Rihanny i nic z tego.
Posted Image

Pit

Pit

Celine Enthusiast

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,050 posts
W takich przypadkach zawsze mamy Internet i sklepy jak fan.pl, tam znajdziesz wszystkie wersje po dobrych cenach :)
Posted Image

Posted Image

qqxkind

qqxkind

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 14,764
  • 127 posts
  • Born: 1978
eh po co mi ten link ja i tak od celine mam wszystkie oryginalne cd to jest mus! :P :D

Attendais

Attendais

Raphael

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,032 posts

View Postqqxkind, on Nov 11 2007, 05:24 PM, said:

eh po co mi ten link ja i tak od celine mam wszystkie oryginalne cd to jest mus! :P :D

Link został umieszczony po to abyś mógł przesłuchac płytę przed tym jak znajdzie się w sklepach...  -_-
wyraźnie jest napisane, że i tak każdy ma kupić oryginalny album. Mam wszystki oryginalne albumy, łącznie od 1982 roku.  -_-
Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

This topic has been visited by 0 user(s)

Administrators: Koolan & Bellamy