Jump to content

Las Vegas Shows  

Welcome to Celine Dion Forum

Welcome to Celine Dion Forum, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be a part of Celine Dion Forum by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get automatic updates
  • Get your own profile and make new friends
  • Customize your experience here
  • Click here to become a member!

A New Day...bylem tam...

• Please log in to reply
35 replies to this topic

anewdayhascome

anewdayhascome

A New Day

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
    • Member ID: 2,537
  • 9,812 posts
  • Local time: 08:33 AM
  • Skin: Celine 2016
  • Country: Poland
CZESC 1 (wstep + show 10 XI)

No wiec zaczynamy…………..smile.gif

Dreams can come true:wub: wub.gif wub.gif

Na samym początku oczywiście leciałem 10 h do Chicago…. Potem 4 h czekania na samolot do LV… no i samolot do Vegas 4 h. W Vegas byłem o 22 tamtejszego czasu. Leciałem w nocy wiec nie widziałem domku Celine:( już z okien samolotu widziałem cale centrum LV. Z Chicago do LV leciałem z innymi ludźmi bo w Warszawie nie mogli dać nam drugiego biletu wiec w Chicago dali mi w innym miejscu samolotu. Ludzie okazali się bardzo fajni. Pogadałem sobie z nimi trochę no i w końcu zaczął się temat LV. Opowiedzieli mi gdzie warto pójść, co zobaczyć i pokazali mi to z okien samolotu. Zapytali się mnie po co jadę do Vegas no i żartem gościu zapytał się mnie czy nie na gambling:P Wtedy opowiedziałem im ze jadę żeby zobaczyć koncert Celine. Okazało się ze na nim już byli i zaczęli mi o nim opowiadać:) było bardzo ciekawie…. Potem ujrzałem Colosseum…. po prostu mnie zatkalo ale jeszcze nie wierzyłem ze zobacze Celine. Na lotnisku już mnie przywitała Celine… 2 wielkie billboardy ze zdjęciem z Let’s Talk About Love z napisem A New Day… Potem przy odbiorze bagażu nagle się przestraszyłem bo usłyszałem IDAN i zobaczyłem ze jest na ekranie trailer. Od razu mówię ze jest on dłuższy niż te co były do ściągnięcia…No i pojechałem do hotelu…. No i od razu poszedłem spać…. Po drodze już było widać taksówki Celine:P taksówkarz oczywiście pytał się po co przyjechaliśmy no i powiedziałem ze na Celine wiec powiedział ze jest ‘very good, very popular’ co powtórzył kilka razy i ze na początku wszyscy taksówkarze dostali darmowe bilety żeby reklamować, opowiadać o show w taksówce:)

Pierwszego dnia, we wtorek, rozpocząłem zwiedzanie Vegas…. Cały czas jeździły sobie taksówki Celine:P Ogólnie widziałem jeszcze czarnego busa oraz niebieski autobus ze scena z IDAN. Vegas jest po prostu cudowne. Znajdzie się tam wszystko Paryż, Nowy Jork, Wenecje i wiele innych… potem wszedłem do Forum Shops… wielka galeria handlowa należąca do Caesars. Z jednego z korytarzy doszliśmy do kasyna wiec zawróciliśmy i poszliśmy na 3 piętro… a właśnie tam okazało się ze znajduje się Boutique…. No a potem wyszliśmy i szliśmy w kierunku Ceasars. Niestety jeszcze nie załadowałem zdjęć ale będą:) no wiec był tam wielka reklama Celine Dion – ostatnie zdjęcie z IDAN a pod nią zmieniały się reklamy… był również trailer. Tak jak powiedziałem był on nieco inny ale tylko troszeczkę… No i potem weszliśmy głównym wejściem do Ceasars. No i nagle zobaczyłem Box Office…. Po prostu woohoo.gif woohoo.gif woohoo.gif woohoo.gif woohoo.gif woohoo.gif woohoo.gif woohoo.gif woohoo.gif . No i nagle gościu mówi do mnie tam widać napis Ceine Dion… To był Boutique…. Nagle powiedziałem ja tam nie che!!! Az nie wierzyłem wub.gif moje marzenie się spełnia.... i wiem ze zaraz tam wejdę wub.gif heart.gif heart.gif heart.gif

Co do boutique to założę osobny temat…. Ze zdjęciami, cenami itd. Powiem tylko ze mnie rozczarował tylko pod 2 względami…. Co do płyt są tylko albumy i to nie wszystkie, a singli w ogóle:( druga rzeczą jest to ze JUŻ NIE PROWADZA SPRZEDAZY MEMENTO. Mówią, że raczej ich już nie będzie. Są jedynie świeczki, która sobie kupiłem. W przeciwieństwie do innych ludzi zapach bardzo mi się podoba. W środę i w czwartek byłem przy wejściu na koncert i obserwowałem ludzi. Za każdym razem wszystko było wykupione. Zauważyłem również ze sporo ludzi to fani. No i nadszedł ten dzień…. Pierwszy koncert ciekawy choć….. ale to potem:)

Piątek 10 Listopada….
Jak co dzień poszedłem pochodzić sobie po LV i pooglądać rozne rzeczy. Nawet widząc Colosseum i reklamy Celine nie wierzyłem jeszcze do konca ze ja naprawdę zobaczę…. Dopiero wieczorem gdy zacząłem się szykować zrozumiałem gdzie idę… Idąc z mojego hotelu – Cirrus Cirrus- główna ulica – LV Blvd – widać już było Colosseum. Gdy stawiałem każdy krok zdawałem sobie sprawę gdzie idę i co się wydarzy. Gdy przeszedłem obok reklamy Celine Dion pod która lecą różne reklamy poleciał trailer…. Wtedy zrobiło mi się przykro ze szczęścia. Pomyślałem ze to moje wielkie marzenie się spełnia. I ze zaraz zostanie spełnione. Wjechałem schodami ruchomymi do kasyna i już byłem przed wejściem do Koloseum, była chyba 7.45 było już trochę ludzi ale spokojnie weszliśmy do środka. Okazało się ze ludzie którzy robili zakupy w Boutique tuz przed show, a było ich dużo, nie musieli tego tam robić, bo w Colosseum w holu tez można było kupić to samo. Stały tez tam 2 chryslery. Było tak tłoczno, ze nie widziałem nigdzie woskowej figury, przeszedłem wzdłuż i wszerz i nie zauważyłem….. ale o figurze to potem. Poszliśmy do windy, która zawiozła nas na 1st Mezannine. Nagle zobaczyłem sale i scenę!!!!!!!!!!!! Nie mogłem uwierzyć, ze ja widzę. Wydala mi się ona mała w porównaniu z tym jak oglądamy videa z poszczególnych piosenek z jakiś okazji. Scena też mi się wydała mała. Na ekranie było wielkie lustro. Odzwierciadlało ono całą salę. Ludzie powoli się zbierali. W końcu sala zapełniła się zupełnie. Zaczęli robić zbliżenia na poszczególne osoby. Ludzie całowali się, machali, robili inne śmieszne rzeczy. Zasiadła orkiestra. Sala na lustrze zaczęła wirować i nagle lustro pękło. I coś pękło we mnie…. Zaczęło się! Zaczął się długi wstęp do A New Day Has Come … Na lustrze w oddali, tak jakby Celine szła z oddali, podążała w kierunku sceny… Pojawiała się jej mała postac wraz ze światłem wokół niej. Coraz bliżej i bliżej.
Chórek śpiewał A New Day… Come… A New Day…. Come…
A New Day… Come… A New Day… Come…
I nagle Celine pojawiła sie w lustrze po raz ostatni…. Tak blisko i w końcu była już na scenie… zaczęło się…. A ze mnie spływały łzy szczęścia….
I was waiting for so long…. for a miracle to come….
wolno… delikatnie… bez fałszu czysto I pięknie….
Everyone told me to be strong
Hold on and don't shed a tear
Stoi nadal z tyłu sceny…. i śpiewa
Through the darkness and good times
I knew I'd make it through
And the world thought I had it all
But I was waiting for you
I refren…
Hush, now
I see a light in the sky
Oh, it's almost blinding me
I can't believe
I've been touched by an angel with love
Wolno delikatnie….
Let the rain come down and wash away my tears
Let it fill my soul and drown my fears
Let it shatter the walls for a new, new sun

A new day has come
A new day has cooome
Uuuuuuu…ohhhh… nana nana… ohhhh
Aaaaaaaa…..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

I finał…. I podchodzi na środek sceny… ludzie klaszczą i Celine śpiewa

Let it shatter the walls for a new sun
A new day has come
A new day haaaaaaaas coooomme….!!!!
Ohhhh
Hush now… I see a light in your eyes….
Wychodzą w jej strone tancerze i Celine kończy piosenkę…
Hush now….

A New Day Has Come została jedną z najlepszych w show. Została zaśpiewana perfekcyjnie. W ogóle muszę powiedzieć, że Celine ma teraz głos bardzo świeży, czysty, nie fałszuje i dawno takiego nie miała. Był on po prostu cudowny przez całe show.
W tym momencie, w którym kończy piosenkę od razu zaczyna się The Power Of Love… Piękna, czarna suknia znika i pojawia się biały kostium. Jest on bardzo fajny. The Power Of Love zostało zaśpiewane live i brzmiała cudownie. Dawno nie miała tak dobrego głosu… wypoczętego… Dekoracja i choreografia również się im udała. Już własnie została zaśpiewana najwyższa nuta piosenki i kończy się. Sceneria zmienia się w stary można powiedzieć zamek, lochy i od razu It’s All Coming Back To Me Now…. Celine na początku skrada się po scenie…. Gdzie niegdzie błyskawice i wybiega para tancerzy… Celine zaczyna śpiewać…. Śpiewa wysoko i bez zająknięcia…. I zaczyna się For ….. It’s All Coming Back To Me Now przeradza się w Because You Loved Me…. Kolorystyka zmienia się na odcienie cieplejsze, mniej tajemnicze. Noc przeradza się w dzień… Para nadal tańczy a Celine czysto, w nowy sposób śpiewa. Piosenka momentalnie się kończy i bez przerwy zaczyna się To Love You More…. Skrzypce pod schodami zaczynają grać…. Wybiegają tancerki i piosenka trwa… Nie spodziewałem się jednak, że To Love You More jest tak skrócona! Choć krótka była cudowna… najważniejsze części były zachowane i były ekscytujące… Gołebice bardzo upiękrzały całą piosenkę. Potem w końcu Celine zatrzymała się. Przywitała się. Spytała się czy się nam podoba. Dodała po chwili, że musi się podobać! No i potem Shall we go for it? Yeahh!!!!!
Mmmmmmmmmmm m I get wings to fly…oohhh I’m Alive…
Scena zmienia się w miasto, w którym wszyscy się śpieszą a Celine śpiewa…. Nadal w swoim białym stroju… w pasie ma takie pióra, którymi macha podczas piosenki zamiast sukienką. Kończy się piosenka i zaczyna się normalny wstęp do piosenki… Celine siada na fotelu i zaczyna śpiewać Seduces Me…. Bardzo kusi swoją osobą… tancerze pełzną ku niej i robią różne pozy. W finale piosenki nawet skaczą…. Śpiewa:
Cause all you do seduces me ohh seduces mee seduces meee ooohh seduces mee….
Nie za bardzo dla mnie pasował biały strój podczas siedzenia na fotelu, ale moje myśli zostały spełnione…. Na końcu, gdy wszyscy otaczają Celine jest zbliżenie w tle i potem Celine wstaje i kończy długo piosenkę, a wówczas gościu w żółtym kubraczku odsuwa powoli fotel…. I Seduces me…… Wtedy Celine po prostu powiem udaje głupią….. Śmieję się i klepie się w kolano… Mówi: You wanna try that chair? Yeah I know… Thank you Franco Dragone for this incredible idea… I love it! Hmmm May I sit with you for a while? – Yeah!!!! Thank you…. I dedicate this next song to all the parents and children of the world and especially my very own Rene Charles….
If I could…. Oohhh if I could…..
śpiewa cudownie, zupełnie inaczej niż kiedyś. Pojawia się drzewo na ekranie oraz drugie „wyrasta” z podłogi… Na podeście z prawej strony pojawia się Mego z fortepianem i tam na nim gra. Anioły zlatują z góry i huśtają się nad głowami ludzi…. Potem lecą ludzie z fortepianem… kolejno gość przejechał rowerem po scenie i na sam koniec pani z pieskiem…. Ohh If I Could…..
Wstała i zaczęła mówić ‘I would like to dedicate these next few songs to all blue eyes etc. i na końcu one of the greatest musician Frank Sinatra’
Zaczęło się All They Way… piosenka boska I jak zwykle zaśpiewana bezbłędnie. Cudownie byli zestawieni na lustrze….na koniec kłania się w stronę lustra. Od razu zaczyna śpiewać I’ve Got The World On A String….. Pojawiły się latające instrumenty… Piosenka żywa, wesoła, a mi nadal od pierwszej piosenki leciała niagara:P Celine skończyła ciągnąc ostatnia nutę znikła za kolorowymi kurtynami.
Ogólnie mówiąc w tej części show Celine wyglądała cudownie. Oprócz stroju i fryzury nie miała w zasadzie makijażu. Była taka naturalna. Była to Celine prawdziwa, delikatna, piękna

Zaczęła się piosenka instrumentalna A New Love. Tancerze wyszli i po raz ostatni (wtedy tego nie wiedziałem) zaczęli tańczyć tą choreografię. Podczas ich występu również przelatywały ramy obrazów a w nich żywe postacie. Piosenka skończyła się i zaczął się długi wstęp do I Surrender…. Nagle słychać:
There's so much life I've left to live…
And this fire is burning still…
A Celine nadal nie widać. Siedziałem po prawej strony widowni I chyba jako ostatni zobaczyłem Celine wychodzącą z tej strony sceny…. Pewnie zaczęła śpiewać w stroju ze złotą wstążką, w której śpiewała wcześniej My Heart Will Go On.
When I watch you look at me
I think I could find the will
To stand for every dream
And forsake this solid ground
And give up this fear within
Of what would happen if they ever knew
I'm in love with you
Przepięknie śpiewa słowa piosenki I podczas
'Cause I'd surrender everything…
To feel the chance to live again…
Zaczyna schodzić na scenę…. śpiewa dalej zwrotkę wchodząc na wyższe schody z drugiej strony sceny… i wtedy następuje najfajniejsza część piosenki, śpiewa refren, potem
Every night’s getting longer
And this fire is getting stronger, babe
I'll swallow my pride and I'll be alive
Can't you hear my call
I surrender all
Potem jeszcze raz cudownie zaśpiewany refren, a potem
Right here, right now….
Zjeżdżają 3 żyrandole, z których jeden pojawia się również w The Power Of Love….. Celine jest pokazana na dużym ekranie i pokazują się bombowe ognie, Celine pojawia się w nich i śpiewa finał .Po prostu to jedna z najfajniejszych piosenek w show. Uwielbiam ta piosenke…. Potem Celine wychodzi i następuje przerwa w formie długiego wstępu Ammore Annascunnuto…. Na początku grają same instrumenty… Potem lecą w powietrzu latarnie…. W oddali widać zapalone światło w oknie… Potem sceneria zmienia się w włoskie miasteczko. Nagle Celine zaczyna śpiewać wychodząc wraz z tancerzami z lewej strony… Ma na sobie czarny strój, wydaje mi się, że nieco inny niż ten, który widzieliśmy na zdjęciach z czerwonymi rękawiczkami i czerwonym paskiem… Tu Celine ma bardziej wyrazisty makijaż… wygląda tajemniczo, uwodząco…
Piosenka jest po prostu boska. Od razu się w niej zakochałem. Jestem nawet nieco zdziwiony, że to włoska piosenka właśnie jest w show. Na zakończenie piosenki Celine mówi : Gracia!

Tu Celine nie zaczyna kolejnej piosenki, lecz zaczyna mówić; Well you are probably curious where are the musicians? Well I put them in these cages for 4 years but I give them water! Hehehe…. W tym czasie zdejmuje rękawiczki… Następnie Celine mówi: This next song was one of the best French song in my carrer. It was written by JJ Goldman. It’s called Pour Que Tu M’aimes Encore…. Celine pięknie zaczyna śpiewać swój francuski hit. Było to fenomenalne wykonanie tej piosenki. Następnie następuje szaleństwo… I Wish… Celine śpiewa, tańczy podskakuje…. Pod koniec piosenki, zanim Celine ucieka przed jednym z tancerzy, oddaje innemu mikrofon i tańczy solo, a potem ucieka przybiega bierze mikrofon i kładzie się na scenie… Rozpoczyna się Love Can Move Mountains… Celine mówi żeby wszyscy wstali i ci na dole wstają, klaszczą… Potem podczas piosenki Celine rozpoczyna przedstawianie muzyków: tych co zawsze oczywiście, nowego skrzypka, który bierze udział głównie w To Love You More, ale podczas piosenki jak i teraz był pod schodami, oczywiście przedstawiła ta blondynkę co zastąpiła Picarda, great vocals no i Mego…. Było bardzo zwariowanie….potem zaczyna się nocne życie i I Drove All Night…nadal na dole ludzie stoją i klaszczą…. Ohhhh oohhh I had to escape…. Super piosenka i bardzo mi się choreografia podobała. Nie myślałem, że aż tak mi się spodoba…. Celine na koniec krzyknęła Good night! I znikła….
Wszystkie światła zgasły i zrobiło się ciemno, po chwili zaczął dobiegać bardzo dziwny odgłos, był to księżyc który coraz bardziej zbliżał się do sceny, istnie kosmiczny dźwięk. Zaczyna się wstęp do My Heart Will Go On. Dosłownie taki jak do filmu czy na taki jaki był na Millenium koncert…. Nawet jedna kobieta z chórku próbowała śpiewać te odgłosy ze wstępu (OoooOOOooooOooo)….Pojawiają się ludzie pod parasolem i lecąca panna młoda z długim welonem. Zaczyna się właściwy wstęp do piosenki wraz z fletem i przychodzi Celine… Wygląda bosko… Ma długą suknię, której odcień jest lekko różowy i zaczyna śpiewać. Niagara, wodospad moich łez, który towarzyszył mi przez całe pierwsze show nadal trwał, a przy My Heart Will Go On oszalał. W zasadzie to moja pierwsza piosenka Celine, choć o tym dowiedziałem się po wielu latach, gdyż moim pierwszym albumem był A New Day Has Come, a dopiero później zdałem sobie sprawę, kolekcjonując kolejne płyty, że to ta sam osoba. Byłem szczęśliwy. Celine zaśpiewała fenomenalnie. Włosy miała upięte. Ten koncert można opisać w samych superlatywach i nie odnajdzie się w nim żadnej wady. Celine jest po prostu the best!
Na koniec wychodzą wszyscy tancerze i muzycy i wraz z Celine kłaniają się. Celine dała róże starszej kobiecie, a potem wyszła długo machając i uśmiechając…… ale to nie wszystko:)
A New Day... 10th & 11th November 2006  Taking Chances World Tour, Antwerp 13th & 14th May 2008, Kraków 28th June 2008 Celine 25th & 27th & 31st August 2013 20th, 23rd, 24th, 27th & 28th September 2016  Sans attendre Tour, Paris 1st & 5th December 2013 Encore un soir, Paris 24th, 25th, 28th, 29th June & 2nd, 3rd, 6th, 7th, 9th July 2016 Live 2017 Stockholm 17th June 2017 Lille 1st & 2nd July 2017 Paris 8th & 9th July 2017 Berlin 23rd & 24th July 2017 Live 2018 Taipei 11th & 13th July 2018 Manila 19th July 2018 Bangkok 23rd July 2018 BST Hyde Park London 5 July 2019

anewdayhascome

anewdayhascome

A New Day

• Channel Addicts
  • 9,812 posts
CZESC 2 (show 11 XI)

Gdy wróciłem z show jeszcze nie mogłem w to uwierzyć. Ciągle o tym myślałem… i usnąłem…

Sobota 11 XI
Dla wiadomości ogółu nazywam się Marcin Janczak. No i jak na 11 listopada przystało miałem swoje imieniny. Gdy wstałem nie myślałem już o niczym innym, tylko o show… W końcu dziś mam imieniny, będę siedział w 4 rzędzie, moje marzenie się spełnia… Na show wyszedłem wcześniej, aby jeszcze móc pochodzić w środku Colosseum, za bramką. Idąc główną ulicą Las Vegas, wieczorem, widziałem już to co zaraz się spełni. Gdy wszedłem do małego panteonu, z którego wjeżdża się ruchomymi schodami do Colosseum obejrzałem się na billboard Celine, pod którym lecą różne reklamy. No i zobaczyłem trailer, który zaraz stanie się rzeczywistością. Wszedłem do środka. Nadal nie mogłem uwierzyć, że będę siedział tak blisko Celine. Na to show szedłem sam, ale pan, który ze mną był odprowadzał mnie. Przyszliśmy dość wcześnie i jeszcze nie można było wchodzić na show. Wtedy stanęliśmy przy Box Office i nie uwierzycie! Tak jak zawsze lecą tam reklamy, podobne do tych z zewnątrz, tak teraz tuż przed show leciało zupełnie coś innego. Był to trailer A New Day…, który trwał PONAD 5 minut!!!!! Było bardzo dużo scen i nie mogłem w to uwierzyć, potem leciała długa reklama perfum Belong i Chryslera. Ale ten trailer był tak zadziwiający, jakby wcześniej nie mogli udostępnić tego. W końcu zaczęli wpuszczać. Jeszcze zanim wszedłem pan Mirek zrobił mi zdjęcia, bo podczas pierwszego show nie mogliśmy mieć aparatu. No i wszedłem do środka. Okazało się, że mają jeszcze jakieś problemy na Sali i musimy poczekać wewnątrz Colosseum. No i nagle zobaczyłem figurę woskową Celine!!!!!! Tym razem jej nie przeoczyłem. Długo się zastanawiałem czy zrobić sobie zdjęcie. Pani zachęcała bardzo i mówiła, że nie jest ono zobowiązujące i mogę, ale nie muszę, kupić jedno po show. No i w końcu się zdecydowałem! Powiem szczerze, że na żywo ta figura jest przepiękna, ale nawet już na moim zdjęciu nie jest taka. Jedynym jej mankamentem jest to, że jest wyższa od Celine. Nie musiałem już nigdzie wjeżdżać windą na 1st Mezannine bo w końcu byłem na samym dole, więc pooglądałem sobie co tam mają do kupienia – to samo co w Boutique. W końcu zaczęli wpuszczać na sale. Jak otworzyli drzwi nie mogłem uwierzyć gdzie jestem, z dołu wszystko wygląda inaczej. Choć powiem jedno ta sala jest tak skonstruowana, że z każdego miejsca widać dobrze. A tu z 4 rzędu świetnie widać Celine. Usiadłem na swoim miejscu (417), byłem jednym z pierwszych… Jak usiadłem nie mogłem uwierzyć, że jestem tak blisko. Zanim show się zaczęło cała sala musiała się zapełnić. Nagle zauważyłem, że jakieś trzy osoby idą za scenę. Zdobyłem się na odwagę i podszedłem do ochroniarki, pulchnej murzynki, stojącej z boku sceny. Bardzo długo ja prosiłem. Na wejście za scenę nie było szans, ale miałem przy sobie 2 takie same listy, żeby chociaż jeden dać, ale powiedziała, że nie może wziąć listu i jak w Box Office, I don’t even know Her (ale szczerze mówiąc to oni chyba tak muszą, ale o tym później). No więc zrezygnowany usiadłem. Sala była już prawie pełna. Zauważyłem, że jakaś dziewczyna roznosi pocztówki Celine i patrzę z AUTOGRAFAMI. No więc idę do niej, ale i tu czekało mnie rozczarowanie, bowiem powiedziała, że były osoby z Team Celine za kulisami i ona tylko roznosi ludziom te pocztówki. Tracąc na wszystko nadzieję usiadłem na miejscu. W między czasie zrobiłem zdjęcia komórkom sceny. Myślałem, że jeden list dam komuś z orkiestry, ale gdy orkiestra zasiadła również ochroniarz przy nich usiadł:( Tak jak w dniu poprzednim, gdy sala się wypełniła po brzegi, kamerzysta zaczął robić zbliżenia. Dużo się pośmiałem no i tak zleciał czas ostatecznego przygotowania. Sala w lustrze zaczęła wirować, światło zgasło, lustro pękło i zaczęła się melodia do A New Day Has Come… Długi, przepiękny wstęp z chórkiem, który śpiewał…

A New Day… Come… A New Day…. Come…
Mała postać Celine pojawiała się w oddali z towarzyszącym jej światłem. Szła w stronę sceny… coraz bliżej, bliżej….
A New Day… Come… A New Day… Come…
I nagle Celine pojawiła się w lustrze po raz ostatni…. Była tak blisko i w końcu była już na scenie… zaczęło się…. Nie płakałem już aż tak, ale podczas tej piosenki było troszkę morko ze szczęścia.
I was waiting for so long…. for a miracle to come….
wolno… delikatnie… bez fałszu czysto I pięknie…. A zarazem inaczej niż poprzednio
Everyone told me to be strong
Hold on and don't shed a tear
Stoi nadal z tyłu sceny…. i śpiewa
Through the darkness and good times
I knew I'd make it through
And the world thought I had it all
But I was waiting for you
I refren…wub.gifwub.gifwub.gifwub.gifwub.gifwub.gifwub.gif
Hush, now
I see a light in the sky
Oh, it's almost blinding me
I can't believe
I've been touched by an angel with love
Wolno delikatnie….
Let it shatter the walls for a new, new sun

A new day has come
A new day has cooome
Uuuuuuu…ohhhh… nana nana… ohhhh
Aaaaaaaa…..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wub.gifwub.gif
I przepiękny finał mojej ulubionej piosenki…. Podchodzi na środek sceny… ludzie klaszczą i Celine śpiewa. Była tak blisko! Tak blisko!!! O Boże….wub.gifwub.gifwub.gif

Let it shatter the walls for a new sun
A new day has come
A new day haaaaaaaas coooomme….!!!!
Ohhhh
Hush now… I see a light in your eyes….
Wychodzą w jej stronę tancerze i Celine kończy piosenkę…
Hush now….

Światło zgasło, ludzie klaskali i praktycznie od razu zaczęła się The Power Of Love… Jak poprzednio. Tej nocy wszystko było live! Nie mogłem w to uwierzyć, podczas pierwszego koncertu nie jestem do końca pewny czy było coś z playbacku, ale tu zdecydowanie nie….
Czarna suknia znikła no i biały strój pojawił się na Celine. Piosenka była zaśpiewa fenomenalnie. Tu Celine udowodniła, że jest w świetnej kondycji. Końcówkę piosenki w ogóle zmieniła. Bez przerwy rozpoczęła się piosenka It’s All Coming Back To Me Now. Na ekranie pojawiły się średniowieczne krużganki, był wieczór, co jakiś czas pojawiała się błyskawica. Celine skrada się i zaczyna śpiewać. Na scenie jest tylko para tancerzy. It’s All Coming Back To Me Now momentalnie przekształca się w Because You Loved Me. Na scenie tańczy nadal para tancerzy, a w tle jakby słońce rozświetliło całą scenę…. Takiego wykonania Because You Loved Me jeszcze nie słyszałem. Tak jak to przystało na kolejność bez żadnej mowy zaczyna się To Love You More…. Śpiewała live jedną z najpiękniejszych piosenek… Gołębie i tancerki upiększały scenerię. Tak jak to ubiegłej nocy te 5 piosenek zleciało bardzo, ale bardzo szybko. Tu Celine stanęła i przywitała się. Zapytała się : Do you enjoy this show? – Yeahhh You must enjoy it because I do it everynight! So shall we go for it???? Yeah….
No i Mmmmmmmmmmm m I get wings to fly…oohhh I’m Alive…
Scena zmienia się w miasto, w którym wszyscy się śpieszą, a Celine śpiewa…. Nadal w swoim białym stroju… w pasie ma takie pióra, którymi macha podczas piosenki zamiast sukienką. Była bardzo radosna. Pod koniec zamiast śpiewać mówiła do tancerzy jakieś rzeczy, jakby się gdzieś śpieszyli, gdzie mają iść…. I nagle zaczyna się ossssstra melodia do I DROVE ALL NIGHT. Oczy mi prawie wyleciały ze zdumienia, a jak usłyszałem tą piosenkę po I’m Alive to aż buzia mi się otworzyła ze zdumienia (i tu nie żartuje)…
Nadal w białym stroju… I had to escape… The city was sticky and cruel….
Już wiedziałem co się święci!!!!!!! Nie zmieniali by aż tak dyrastycznie kolejności piosenek… Byłem cały szczęśliwy, ale nadal nie wiedziałem, w którym momencie pojawi się nowa piosenka i jaka! No w końcu, mogę poświadczyć, że I Drove All Night było live… Piosenka była zaśpiewana inaczej…. No i w końcu to, co zaskoczyło mnie najbardziej, chórek wychodzi na scenę, a Celine znika… Długo śpiewają I Drove All Niiiight to get to you…. Już Celine nic nie podśpiewuje. Bardzo wydłużyli ogólnie tą piosenkę. Potem znów byłem zaskoczony, bo zaczął się długi, jak kiedyś do I Surrender, wstęp do Seduces Me (przypomnijmy, że w poprzednim show nie był on aż tak długi, gdyż Celine śpiewała od razu po I’m Alive). Celine nadal nie było. Fotel na scenie już stał. Nagle zaczyna się właściwy wstęp do Seduces Me i Celine wychodzi zza sceny w zupełnie innym stroju!!!!!!! Była ubrana w długą, czarną suknie, z czymś srebrnym przy szyi. I tu spełniło się moje marzenie (Podczas pierwszego show właśnie, jak dla mnie, nie pasowało to, że Celine śpiewała Seduces Me w tym białym stroju, do tego pasowała by taka seksowna suknia). No i się spełniło! Suknia była przepiękna. Od razu mi się spodobała, jest to jeden z moich ulubionych strojów z ostatnich lat. No i siada Celine na fotelu i śpiewa. Śpiewa tajemniczo i pociągająco… Mężczyźni pełzną do niej…. Ahhh:)
No i potem kończąc tą przepiękną, zmysłową piosenkę, wstaje i podchodzi do publiczności. Po tej piosence przyszedł czas na If I Could. Usiadła na scenie i zadedykowała ją jak zawsze… wszystkim rodzicom, dzieciom świata i ‘my very own Rene Charles’. Na tym show rowerzysta już nie jechał po scenie tylko leciał. Na scenie siedział również Moon Man… Latały ‘anioły’ na huśtawkach….Ogólnie to If I Could, jak i to poprzedniej nocy, było inne niż na płycie live. Pozostając w długiej, czarnej…. O Boże mojej ukochanej sukni wstała i powiedziała, że zaśpiewa jej francuski hit Pour Que Tu M’aimes Encore. Tu zrozumiałem, że wycofano A New Love, gdyż podczas Pour Que Tu M’aimes Encore po scenie latają ramy obrazów z tancerzami, które pierwotnie były dekoracją z A New Love. Po francuskim akcencie zaczął się wstęp do I Surrender. Tu nastąpiła kolejna zmiana. Nie był to już długi wstęp jak zawsze na show, lecz podobny do wersji płytowej. Wycofano również suknię ze złotymi, cekinowymi pasami z 500 show. Celine nie wychodziła już zza sceny rozpoczynając piosenkę, lecz po Pour Que Tu M’aimes Encore zaczęła śpiewać, będąc na scenie. Więcej czasu spędzała teraz na scenie.

There's so much life I've left to live
And this fire is burning still
When I watch you look at me
I think I could find the will
To stand for every dream
And forsake this solid ground
And give up this fear within
Of what would happen if they ever knew
I'm in love with you
Ale mi się ta piosenka podobała…..wub.gifwub.gifwub.gifwub.gifwub.gif

'Cause I'd surrender everything
To feel the chance to live again
I reach to you
I know you can feel it too
We'd make it through
A thousand dreams I still believe
I'd make you give them all to me
I'd hold you in my arms and never let go
I surrender

I know I can't survive
Another night away from you
You're the reason I go on
And now I need to live the truth
Right now, there's no better time

Wchodzi na podest

From this fear I will break free
And I'll live again with love
And no they can't take that away from me
And they will see...
I refren…
I reach to you
We'd make it through
I'd hold you in my arms and never let go I surrender
tu następuje wariactwo światła… Celine stoi i śpiewa live …..
Every night’s getting longer
And this fire is getting stronger, babe
I'll swallow my pride and I'll be alive
Can't you hear my call
I surrender all

Scena wiruje…… woohoo.gif
I reach to you
We'd make it through
I'd hold you in my arms and never let go
I surrender
I tu zbliżenie …. Tu Celine pojawia się w ogniach na wielkim ekranie… zjeżdżają żerandole…. Światła wariują….
Right here, right now
O give my life to live again
I'll break free, take me
my everything, I surrender all to you

Right here, right now
O give my life to live again
I'll break free, take me
my everything, I surrender all to you… I surrender… I surrender….
Piękna piosenka! Zadziwia mnie zawsze… Celine znika… Zaczyna się długi wstęp do Ammore Annascunnuto… Latają latarnie… na jednej ten śmieszny karzełek w żółtym kubraczku. W tle zaczęła świecić mała lampka, która okazała się zapalonym światłem z jednej z kamienic, które powoli pojawiały się…. No i wchodzi Celine….
Dimme addo sta
O'tiemp belle na vota
Dimme addo staje
Dimme ca t'arricuorda
Ma si ce sta quaccurun ca'mo vene a'dicere
Ca'pucuntria je sto sul cca'a penzŕ
Pięknymi ruchami porusza się po scenie i śpiewa. Ubrana jest w swój czarny strój, czerwony pas i rękawiczki…
E si teness a pacienza
w tym momencie to słowo zaśpiewała z angielskim akcentem….smile.gif
Po włoskim akcencie z akordeonem w tle przyszedł czas na Franka Sinatrę… Celine zadedykowała mu swoje dwie piosenki. Cudownie wyszła z nim na tym lustrze. Jej głos był taki piękny…. Potem I’ve Got The Word On A String… Po długim zakończeniu Celine dała rękawiczki tancerzom i zaczęła śpiewać I Wish… Pioseneczka sobie trwała sobie trwała, a nadal nie było żadnej nowej… Myślałem może Je Ne Vous Oublie Pas na koniec… no ale nic… Po solowym tańcu Celine i jej ucieczce Celine legła na scenie… Zespół wyszedł i właśnie zaczęło się szaleństwo pt. Love Can Move Mountains… A tutaj zamiast Faith Trust Love…. Celine śpiewa cos innego!!!!!!!! Ohhh oohh I’ve got a new song…. a new song in my show!!!! Wtedy zrobiło mi się bardzo miło i uwierzyłem, ze trafiłem na 2 różne show. Wszyscy jak zwykle na dole wstali i klaskali i ja też!!!! Było to bardzo miłe. Pod koniec piosenki Celine znika… Podobnie jak na innych jej koncertach… Wychodzi dwóch tancerzy i rapuje Love Can Move Mountains… potem murzynek śpiewa i tak leci Love Can Move Mountains… Nagle wszystkie kolorowe światła gasną i wszystkie dekoracje znikają. Widać prawdziwą scenę Colosseum… Surową, zmechanizowaną, widać ekran, widać maszyny i wybiegają tancerze i co??!! River Deep And Mountain High!!!!! Dosłownie z ekranu wychodzi Celine w obecności tancerek w króciutkiej sukience…. I wbrew pozorom i wrażeniom, jakie macie ze zdjęć, wygląda w niej cudnie! Jest to krótka sukienka ze srebrnych cekinów. Celine ma rozpuszczone włosy. Zbliża się na środek sceny gdzie ma mikrofon na stojaki… Śpiewa totalnie tą wysoką piosenkę live!!! To też mnie ucieszyło. Choreografia wygląda jednak inaczej niż podczas tych prób co mogliśmy zobaczyć. Potem Celine bierze mikrofon z połową stojaka i śpiewa robiąc różne figury…. Potem, gdy już chciała włożyć go z powrotem, nie mogła!!! Nie wchodziło jej w otwór… śpiewała dalej nie poddawając się aż w końcu włożyła. Maszyny latają z góry na dół… Widać wszystkie techniczne rzeczy… Na koniec Thank you!!! Good night! I znika. Światło zostaje totalnie wyłączone… Nagle daje się słyszeć jakby jakiś meteor miałby spaść na scenę, a to zbliża się księżyc, który potem maleje….
Potem zaczyna się długi wstęp do My Heart Will Go On… Tak jak podczas pierwszego show płakałem, to na drugim emocje puściły mi podczas ostatniej piosenki. Wiedziałem wtedy, że moje marzenie się spełniło, że w końcu tu przyjechałem, zobaczyłem Celine, zrobiło mi się też przykro bo tak naprawdę pierwszą piosenka (nie płytą) była My Heart Will Go On… i była ona dla mnie jakby podsumowaniem, przypomnieniem początku i zakończeniem bardzo przykrym….. Tu wybuchła Niagara:P Uświadomiłem sobie, że podróż moich marzeń dobiega końca, że jestem tu po raz ostatni, może już nigdy Celine nie zobaczę…. Nawet teraz, gdy piszę, cały czas o tym myślę… No ale…Pojawili się ludzie pod parasolem. Przeleciała prze scenę kobieta w sukni ślubnej no i to oznaczało finisz. Jedna kobieta z chórku zaczęła gra na flecie. Celine wyszła. W pięknej sukni i fryzurze…. Zaczęła śpiewać….
Every night in my dreams
I see you, I feel you,
That is how I know you go on
…..sad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gif
Far across the distance
And spaces between us
You have come to show you go on
…. Każdy wers tkwił mi w myślach i odnajdywałem znaczenie go w moim życiu…
Near, far, wherever you are….
Każdy wers sprawiał mi ból, smutek, łzy i szczęście….sad.gif
Nigdy już chyba nie doświadczę czegoś takiego….
No i koniec piosenki….
We'll stay forever this way
You are safe in my heart
And my heart will go on and on……sad.gifsmile.gif
Celine pozostanie w mojej pamięci na zawsze. Wszyscy artyści wyszli na scenę i wraz z Celine ukłonili się… Wtedy Celine wzięła różę i była najbliżej mnie niż kiedykolwiek… Widziałem całą ją dokładnie… Wręczała różę jakieś kobiecie… 4 rząd to tak blisko, a tak daleko.. Próbowałem jak najdłużej na nią patrzeć żeby jej nie zgubić bo wiedziałem, że już zniknie i jej nie zobaczę…. Długo machając wychodziła i znikła… Tancerze rozbiegli się, a ja musiałem zdobyć się na odwagę. Podczas, gdy Celine dawała różę nie miałem szans dać listu, bo przyszło wielu ochroniarzy…. Ale gdy show skończyło się i w tle leciało What A Wonderful Word (tylko melodia). Podjąłem decyzję… Jestem ostatni raz tak blisko muszę coś zrobić… Podszedłem pod samą scenę i zapytałem się dwóch ochroniarzy czy wezmą list… Oni jak zwykle odmówili… Zapytałem się jednak czy mogę położyć przy scenie… Oni powiedzieli, że tak, ale nic nie gwarantują, no więc położyłem go koło orkiestry… Miałem jeszcze drugi list… Znowu zauważyłem moją murzynkę. Zauważyłem też, że wyszedł ktoś zza kulis. Powiedziałem, a najwyżej i podszedłem jeszcze raz… Zapytałem się jej, ale ona jak zwykle nie mogła nic powiedzieć (widocznie mają zakazane), ale z uśmiechem na twarzy pokazała tylko palcem bez słów na faceta, który wyszedł. Podszedłem do niego i zapytałem się czy mógłby dać Celine list.. On powiedział Yes of course, no problem!!! Tu mnie ścięło… ucieszyłem się i po uspokojonej Niagarze znowu przyszły roztopy. Nie ważne czy mi cokolwiek odpowie, ale cieszę się, że spróbowałem i dałem….

Gdy wyszedłem z show, z którego bardzo długo wychodziłem, bo nie chciałem! Nie mogłem nic powiedzieć. Zatkało mnie. P. Mirek czekał na mnie przed sklepem Celine i poszliśmy zobaczyć zdjęcia z figurą, w końcu wybraliśmy jedno. Było coś tam jeszcze nie tak i musiałem ochłonąć i poczekać koło sklepu przy drzwiach. Też widziałem, że przez te drzwie wchodzą tancerze do kasyna, gdy już otrzymałem moje foto wyszedłem tymi drzwiami i wyszedłem koło Colosseum….

W niedzielę byłem jeszcze w sklepie żeby zrobić wszystkie zakupy, co opisze w innym temacie ze zdjęciami i na pożegnanie przyszedłem w poniedziałek wieczorem, bo w dzień byłem w Wielkim Kanionie. Jeszcze tez w tym temacie wkleje zdjęcia. W ogóle muszę powiedzieć, że podczas podróży, czy w jedną czy drugą stronę słyszałem Celine, na lotnisku, po raz pierwszy, gdy wszedłem do hotelu, w którym mieszkałem… Były to jakieś znaki. Ta podróż to największe szczęście jakie mnie spotkało w życiu, szczęście imieninowe, szczęście nigdy nie zapomniane….

Do konca tyg postaram się aby tez umieścić moja recenzje na my queen celine i wówczas jeszcze może cos mi się przypomni to dopisze…

Ja chce jeszcze raz do Vegas. Marzenie które się spełniło i nadal trwa!
A New Day... 10th & 11th November 2006  Taking Chances World Tour, Antwerp 13th & 14th May 2008, Kraków 28th June 2008 Celine 25th & 27th & 31st August 2013 20th, 23rd, 24th, 27th & 28th September 2016  Sans attendre Tour, Paris 1st & 5th December 2013 Encore un soir, Paris 24th, 25th, 28th, 29th June & 2nd, 3rd, 6th, 7th, 9th July 2016 Live 2017 Stockholm 17th June 2017 Lille 1st & 2nd July 2017 Paris 8th & 9th July 2017 Berlin 23rd & 24th July 2017 Live 2018 Taipei 11th & 13th July 2018 Manila 19th July 2018 Bangkok 23rd July 2018 BST Hyde Park London 5 July 2019

Ania4

Ania4

Belong to the moment

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
    • Member ID: 11
  • 3,580 posts
  • Local time: 09:33 AM
  • Born: 1980
Czekamy na zdjęcia teraz.
Dzięki za opis  :thumbsup2:

Miałeś super szczęście, ze oba show widział es: przed i po zmianie!

ryba

ryba

Celine Worshipper

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
    • Member ID: 5,889
  • 5,692 posts
jestes prawdziwym szczesciazem. Bardzo sie ciesze razem z toba i czekam niecierpliwie na zdjecia  :clap:

opowiedz jeszcze jak bylo w butiku, czy byly jakies ciekawe cd kture niezostaly u nas wydane, byl singiel tous les secrets? czy nagrywales fragmenty show kamera?
@Sony @TeamCeline  #Release The 2016, 2017 & 2018 Summer Tours On Blu-ray!!!

#The Fans demand more Celine material to be released!!! (more & longer in-studio footage on bonus DVDs)

ryba

ryba

Celine Worshipper

• Channel Addicts
  • 5,692 posts
anewdayhascome, kiedy udostepnisz zdjecia?

#The Fans demand more Celine material to be released!!! (more & longer in-studio footage on bonus DVDs)

ryba

ryba

Celine Worshipper

• Channel Addicts
  • 5,692 posts
oj, hyba sie tyh zjec niedoczekamy  :cry:

anewdayhascome

anewdayhascome

A New Day

• Channel Addicts
  • 9,812 posts
ale jestes niecierpliwy... poczekaj....

tibestii

tibestii

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 2,965
  • 246 posts
  • Born: 1984
Super sprawa. Można się rozmarzyć samym czytaniem.

PS. Mógłbyś napisać (około) ile taki wyjazd kosztuje, i czy miałeś kłopoty z załatwieniem vizy?

Może też bym się skusił na taką podróż. Ewentualnie sprzedam swój samochód.

Pozdrawiam  :)

radeg

radeg

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 1,102
  • 293 posts
  • Born: 1979
ja też chcę  :(
Posted Image

ryba

ryba

Celine Worshipper

• Channel Addicts
  • 5,692 posts
kiedy w koncu udostepnisz te zdjecia? :xmas_dry:

anewdayhascome

anewdayhascome

A New Day

• Channel Addicts
  • 9,812 posts
przepraszam was ale wiecie forum nie jest tylko jedyna rzecza na swiecie... obiecuje ze beda:)

Ania4

Ania4

Belong to the moment

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,580 posts

anewdayhascome, on Dec 13 2006, 02:29 PM, said:

przepraszam was ale wiecie forum nie jest tylko jedyna rzecza na swiecie... obiecuje ze beda:)

<{POST_SNAPBACK}>

Jak będziesz miał czas :thumbsup2: My poczekamy.

anewdayhascome

anewdayhascome

A New Day

• Channel Addicts
  • 9,812 posts
to zdjecia autografu od Celine

Posted Image
Posted Image

jak chcecie to wkleje zdjecia z wyjazdu jezszcze choc sa na polskim forum

Dionesque

Dionesque

Celine Addict

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPip
    • Member ID: 2,681
  • 3,785 posts
Super fotki, dzięki!! :D

Masz na imię Marcin? :)
To może Ty jesteś ten sam Macin co na liście dyskusyjnej? (Marcin M.)?? Bo on też byl kiedyś tam na "A new day..." ale nie wiem czy Ty i on to ta sama osoba...? :)

Posted Image

Visit me on Facebook Posted Image

• 14th & 16th May 2008 - Antwerp Sportpaleis
  • 24th & 25th May 2008 - Paris Bercy
  • 2nd June 2008 - Amsterdam ArenA
  • 12th June 2008 - Berlin Waldbühne
  • 18th June 2008 - Köln Arena
  • 20th June 2008 - Hamburg Colorline Arena
  • 28th June 2008 - Kraków Błonia Park
  • 1st July 2008 - Vienna Stadthalle
  • 15th, 16th, 19th & 20th August 2008 - Montréal Bell Centre
  • 10th, 15th & 16th March 2011 - Las Vegas Caesars Palace Colosseum
J'étais là pour toi, Céline! Posted Image
Why has Javito been silenced ???

anewdayhascome

anewdayhascome

A New Day

• Channel Addicts
  • 9,812 posts
Nie. juz byla o tym dyskusja. Jestem Marcin J.

Dionesque

Dionesque

Celine Addict

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,785 posts
Acha, ok. :)

W takim razie jedyne 2 osoby z Polski, o których wiem, że byly na "AND..." mają na imię Macin... :D

Posted Image

Pit

Pit

Celine Enthusiast

• Members
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 414
  • 1,050 posts
  • Born: 1983
Ciekawe co się stało z Marcinem M. nagle przestał się odzywać.
Posted Image

Posted Image

Johana

Johana

Celine Enthusiast

• Members
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 443
  • 1,404 posts
  • Local time: 02:33 AM
  • Born: 1982
super autograf :clap:
Posted Image

Dionesque

Dionesque

Celine Addict

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,785 posts
Piootr, gdzie się Marcin M. przestal odzywać??

Na liście dyskusyjnej pisal nie tak dawno, że w lecie znów będzie na "A New Day..." no a poza tym to pewnie siedzi cicho tak jak i reszta tych wszystkich, którzy są zapisani na listę dyskusyjną... :(

Najbardziej aktywny jest tam Mikober ale zazwyczaj malo kto reaguje gdy chce on zagaić rozmowę.... :(

Posted Image

pol

pol

Celine Enthusiast

• Members
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 2,866
  • 1,659 posts
  • Local time: 03:33 AM
  • Born: 1989

Piootr, gdzie się Marcin M. przestal odzywać??

Na liście dyskusyjnej pisal nie tak dawno, że w lecie znów będzie na "A New Day..." no a poza tym to pewnie siedzi cicho tak jak i reszta tych wszystkich, którzy są zapisani na listę dyskusyjną... 

Najbardziej aktywny jest tam Mikober ale zazwyczaj malo kto reaguje gdy chce on zagaić rozmowę....
możecie mi wytłumaczyć co to jest ta lista dyskusyjna?? ciągle sie to słyszy, ale ja nawet nie wiem co to jest....
Posted Image
Posted Image

MY TOUR DATES
June 12th, 2008 - Berlin, Germany
June 28th, 2008 - Cracow, Poland

Dionesque

Dionesque

Celine Addict

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,785 posts
Wejdź na stronę Yahoo! groups i wyszukaj "celine-pl" i wszystko będzie jasne... :)

Posted Image

Ania4

Ania4

Belong to the moment

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,580 posts
Za duzo Marcinów, Ań, Piotrków  itp na forum  :giggle:

pol

pol

Celine Enthusiast

• Members
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 2,866
  • 1,659 posts
  • Local time: 03:33 AM
  • Born: 1989

Wejdź na stronę Yahoo! groups i wyszukaj "celine-pl" i wszystko będzie jasne...
ok, sprawdziłem a czy zapisanie sie tam do czegoś mnie zobowiązuje?? czy jest to pewnego rodzaju forum, czy tylko pisze się maile?/ :bye1:
Posted Image
Posted Image

MY TOUR DATES
June 12th, 2008 - Berlin, Germany
June 28th, 2008 - Cracow, Poland

Dionesque

Dionesque

Celine Addict

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,785 posts
Pisze się maile ale gdy wysylasz maila dostają go wszyscy zapisani na grupę.
Poza tym na stronie internetowej tej grupy też możesz czytać wszystkie maile, udostępniać pliki, zdjęcia itd.
Jeśli znalazleś tą grupę to się tam rozejrzyj i sam się zorientujesz. :D
Jak już się zapiszesz, możesz czytać wszystkie archiwalne maile od początku istnienia grupy.
Kiedyś byla ona BARDZO aktywna, teraz niestety niewiele się tam dzieje ale może jeszcze wrócą dla niej dobre czasy, hehe... :)

Posted Image

ryba

ryba

Celine Worshipper

• Channel Addicts
  • 5,692 posts
anewdayhascome, zauwazylem ze niewkleiles zdjec z show. Bylo widzom dozwolone robic zdjecia w trakcie show?

Ania4

Ania4

Belong to the moment

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,580 posts

ryba, on Mar 5 2007, 09:56 PM, said:

anewdayhascome, zauwazylem ze niewkleiles zdjec z show. Bylo widzom dozwolone robic zdjecia w trakcie show?

<{POST_SNAPBACK}>

Nie wolno wnosić aparatów fotograficznych i nie wolno robić zdjęć ani nic nagrywać.

anewdayhascome

anewdayhascome

A New Day

• Channel Addicts
  • 9,812 posts
myslalem ze juz widziales:)

wejdz tu
http://www.celinedio...d33-t20781.html

radeg

radeg

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 1,102
  • 293 posts
:D  Co myslicie o tym konkursie? http://duracellmusic...g...on
:whistling:
Posted Image

vegas19

vegas19

Celine Enthusiast

• Members
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 251
  • 1,091 posts
  • Born: 1986
do końca zostało 50 spektakli... aż dziw, że to koniec, ja się z tego cieszę  :kicking:
Posted Image

Berlin - GERMANY - Waldbuhne - June 12, 2008
Kraków - POLAND - Błonia Park - June 28, 2008

Ania4

Ania4

Belong to the moment

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,580 posts

View Postvegas19, on Jul 24 2007, 09:34 AM, said:

do końca zostało 50 spektakli... aż dziw, że to koniec, ja się z tego cieszę  :kicking:
Ja też się cieszę. Szybko zleciało to Las Vegas ... dopiero co niedawno był marzec 2003 ... pierwsze perfumy, nowy album itd.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

This topic has been visited by 1 user(s)

MartaMaria

Administrators: Koolan & Bellamy