Jump to content

Las Vegas Shows  

Welcome to Celine Dion Forum

Welcome to Celine Dion Forum, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be a part of Celine Dion Forum by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get automatic updates
  • Get your own profile and make new friends
  • Customize your experience here
  • Click here to become a member!

Concerte si spectacole

• Please log in to reply
105 replies to this topic

alextrusca

alextrusca

Celine Obsessed

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPip
    • Member ID: 2,065
  • 2,708 posts
  • Local time: 07:06 AM
  • Skin: Celine 2016
  • Country: UK
  • Born: 1988
soundz hot  :w00t:

Browneyes

Browneyes

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 6,909
  • 278 posts
  • Country: Romania
  • Born: 1987
Intentionez sa merg la concertul acesta . Spun intentionez pentru ca stau cam prost cu timpul si cu banii in ultima vreme....dar cine stie...:)

raluchi

raluchi

Celine Enthusiast

• Members
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 1,689
  • 1,160 posts
  • Local time: 08:06 AM
  • Born: 1981
Wow ce concert. Imi aduce aminte de Divas  :lmao: Daca afla mama nu mai scap de ea. Mama mare fan Dida Dragan
Posted Image

songbird

songbird

White chocolate kisses

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 255
  • 1,745 posts
  • Local time: 09:06 AM
Alexandrina Hristov, in aceasta seara, la Carturesti (Artur Verona), ora 19:00
concert + vernisaj
Celine Challenge :: Over 10.000 beautiful pictures of our diva!

http://celinedion.ev....ro/coppermine/

Teodora

Teodora

Celine Addict

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPip
    • Member ID: 1,612
  • 3,883 posts
  • Born: 1980
Mai copii, mai, ce faceti? Nu se mai duce nimeni nicaieri? OK, am nevoie de un partener (sau mai multi) pentru piesa "Broadway. Bucuresti." de la Teatrul de Opereta "Ion Dacian" (Bucuresti). Recunosc, singurul motiv pentru care vreau sa merg la spectacolul asta este faptul ca Razvan Mazilu joaca in el, dar nu cum suntem noi obisnuiti (adica sa danseze), ci vorbeste si canta... Go figure...  :giggle: Oricum TREBUIE sa vad chestia asta  :laugh: Cine se baga? Nu neaparat saptamana asta, dar asta in urmatoarea luna sa spunem...

celindi

celindi

Celine Enthusiast

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 413
  • 1,360 posts
Pai uite ca dau si eu pe aici.
Din pacate nu stiu cat timp o sa am saptamanile urmatoare. Dk anunti si tu o data aproximativa si poate si un pret, mai vorbim ;)

Asa - eu as fi vrut sa prpun altceva. Miercuri mi-a zis si mie Sabina ca Tori Amos va veni in Bucuresti. Si dk pe The Rasmus i'am pierdut vara trecuta, pe ea nu o mai pierd. Biletul e ceva mai scump, dar chiar as vrea sa merg. I-am trimis lui Lady mesaj, dar nu mi-a raspuns si nu prea intra pe net. Cred ca ea ar merge. Mai e cineva interesat?
Posted Image
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image                                                       Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Teodora

Teodora

Celine Addict

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,883 posts
Eu merg oricand la piesa, doar sa am cu cine. Mai mult de 200.000 nu poate fi biletul.
La Tori Amos sorry, nu. Nici nu-mi place si mi-am spart bugetul pe George Michael. Voiam la Rolling Stones, dar cum se pun in vanzare biletele pentru Celine in Paris pe 14 mai, am renuntat.
E misto totusi ca incepe lumea sa vina si la noi in concert. Daca o tinem tot asa, in 3, 4 ani o sa fim si noi bagati in seama cand isi organizeaza lumea turnee.... Sper...

celindi

celindi

Celine Enthusiast

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPip
  • 1,360 posts
pe 14 mai?
asa devreme?
aoleu
si idee cat o sa coste?
Posted Image
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image                                                       Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Teodora

Teodora

Celine Addict

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,883 posts
Inca nu se stie pretul. Vezi topicul Trip to France de la Discutii despre Celine.
Pentru cei interesati:

Festivalul Coke Live se va desfăşura īn zilele de 23 şi 24 iunie la Bucureşti, pe insula de pe Lacul Morii, urmānd să prezinte concerte ale unor trupe precum The Prodigy, Incubus, Tom Novy, dar şi nume autohtone precum Viţa de Vie, Direcţia 5 şi Zob.

Festivalul Coke Live, īn Crāngaşi, pe Lacul Morii -2-
  Potrivit organizatorilor, festivalul se va desfăşura pe o suprafaţă totală de 40.000 de metri pătraţi şi va cuprinde o scenă principală de aproximativ 300 de metri pătraţi, care va fi amplasată pe insulă. De asemenea, pe ţărm, īn imediata apropiere a insulei, va fi amplasată o scenă secundară, precum şi un teren de camping cu o capacitate de 2.000 de locuri. Īn această zonă vor avea loc spectacole de teatru, expoziţii de grafică şi fotografie şi va fi amenajată o zonă de agrement cu patinoar, baloane cu heliu, zone pentru grafitti etc.

Line up-ul festivalului cuprinde trupele The Prodigy, Incubus, The Rasmus, The Cult, BackyardBabies, Ill Nino, Nick Olivieri & Mondo Generator, Bodhaa Boulevard, alături de trupe romāneşti precum Iris, Vama, Viţa de Vie, Direcţia 5, AB4, Zob, E.M.I.L., Luna Amară, Kumm, Grimus, Trooper, Coma, Nişte băieţi şi Danger. Muzica de club va fi reprezentată pe aceeaşi scenă, dar şi īntr-un cort pentru muzică dance de Tom Novy & Lima, Chris Lake, Vanilla Ice, Super 8 & The Tab, Agaric, dar şi de DJ autohtoni - Raresh, The Model, Vania, Seb, Gojira, Marika, Thornado, Sheeva şi C-Zar.

Concertele de pe scena principală se vor desfăşura īn fiecare zi īn intervalul orar 12.00 - 4.00.

Sistemul de sonorizare al festivalului va ajunge la 300.000 de waţi, cu "exces" de başi cerut de The Prodigy. Tehnica folosită, multiplele lumini şi proiectoare, ecranul cu leduri de dimensiuni mari urmează modelul celebrelor festivaluri hard-rock europene Roskilde sau Dinamo. Tot pe insulă, participanţii vor mai avea la dispoziţie terase pentru māncare şi băutură, zona VIP, puncte de informare şi cort cu acces Internet.

Sorina Burlacu, manager al companiei Events şi co-organizator al festivalului, a declarat joi, īntr-o conferinţă de presă, că s-a ales această amplasare a festivalului deoarece este mai aproape de natură, pe lāngă muzică, spectatorii putānd "admira răţuşte", sau să vadă "cum creşte iarba".

Preţurile biletelor la festival variază īn funcţie de categorie. Un bilet de week-end, care oferă acces la manifestările de pe īntreaga durată a festivalului, costă 134 de lei. Camparea este asigurată la preţul de 35 RON/cort pentru īntreg weekend-ul. Biletele vor fi puse īn vānzare īn reţeaua magazinelor Diverta şi on-line la www.ticketpoint.ro īncepānd cu data de 4 mai 2007. Biletele achiziţionate pe www.ticketpoint.ro vor fi livrate īn termen de maximum zece zile lucrătoare de la data comenzii la adresele confirmate de către cumpărători īn momentul īnscrierii pe site, sau, īn funcţie de opţiunea aleasă, la un magazin Diverta din apropierea lor. Biletele VIP, care asigură accesul īn tribuna VIP de pe insulă pot fi achiziţionate numai pe bază de comandă la numărul de telefon + 4021/3115063 (Events), la preţul de 284 de lei.

Camparea pe terenul special amenajat se poate face īncepand cu 22 iunie, de la ora 10.00. Pe durata evenimentului, aproape 1.000 de oameni vor asigura permanent buna desfăşurare.

Coke Live Festival va beneficia de un site propriu, www.cokelive.ro, care va cuprinde informaţii utile despre festival şi artiştii invitaţi.

Sursa: Mediafax.

DjCeline

DjCeline

unintended

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPip
    • Member ID: 1,144
  • 2,435 posts
mi-a luat-o Teo inainte cu festivalul Coke Live. deci nu imi vine sa cred ca ii vad iar pe Rasmusisti :laugh:. Alexiel...ce zici...vii de data asta? pe mine ma prinde in sesiune, intre 2 examene super grele dar tot vin :giggle:
Posted Image

Posted Image Posted Image

celindi

celindi

Celine Enthusiast

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPip
  • 1,360 posts
nu stiu cum am toate examenel puse. parca ultimul e pe 22.
Pai normal ca as veni. am citit si eu in Compact sapt trecuta dar atunci nu erau date. anyway.... depinde si de pret. acum am fost la mare si am cam cheltuit ceva (cred ca la Tori renunt :( ). Nu stiu - trebuie sa vad. Tre sa ma gandesc si la Celine, nu? :P  
Am vazut acolo si vre-o 3-4 trupe romanesti pe care as vrea sa le vad.
Posted Image

dark_angel

dark_angel

Celine Enthusiast

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPip
    • Member ID: 1,591
  • 1,529 posts
  • Local time: 01:06 AM
  • Country: romania
Alexiel, eu zic sa te duci daca chiar vrei sa-i vezi si pe ei si pe Tori ca sigur o scoti la capat cumva cu biletele la concertele Celine, macar bani de un bilet tot o sa ai chiar dak te duci si la astea... si poate nu se vand toate din prima luna :P... mai ai timp sa mai strangi bani ....( vinzi niste haine, vezi tu  :giggle: eu cred ca o sa ajung si la asta... imi improvizez o taraba la obor  :whistling: )

Teodora

Teodora

Celine Addict

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,883 posts
Offf, se inchide stagiunea si nu am mai apucat sa vad Block Bach si nici Broadway Bucuresti  :cry:
In schimb m-a luat Raluchi ieri la "Casatoria", de Gogol, la Bulandra. Destul de bine jucat, foarte amuzant pe alocuri, dar atat de intins..... m-am plictisit de multe ori.
Azi incearca sor'mea sa ia bilete la Julio Iglesias, in Bucuresti. Love makin' music :giggle: !

Edited by Teodora, 18 June 2007 - 09:07 AM.

gabriela precup

gabriela precup

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 5,502
  • 367 posts
  • Born: 1991
offff...nu pot sa vin la Coke Live :down: ..c`est la vie..acum ma concentrez doar pe concertul lui Celine si pe excursia in Grecia din vara asta pe care acum regret k o fac..trebuia sa-mi las banii pentru la anu` Merde!!

celindi

celindi

Celine Enthusiast

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPip
  • 1,360 posts
CokeLive a fost bestial :D
iar concertul The Rasmus a fost extraordinar: ei in sine, muzica, luminile, show-ul, atmosfera, totul a fost extraordinar. I loved every minute of it :D

A litte somthing:
http://www.youtube.c...fA0#GU5U2spHI_4
Si o poza:
http://www.deviantar...ation/58287040/
Posted Image

DjCeline

DjCeline

unintended

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2,435 posts
desi concertul The Rasmus a fost absolut bestial...(ma bucur Alexiel ca ti-a placut), organizarea si restul festivalului CokeLive sucked big time. in primul rand fanii nu au fost lasati backstage sa faca poze cu artistii, sau macar sa le ia autografe, iar organizatorii nici macar nu s-au sinchisit sa dea explicatii logice si sustinute. au balamjit ceva de fetele de la pussycat dolls care s-au comportat ca niste cretine, au avut pretentia sa nu care cumva sa se atinga nimeni de ele, si sa nu interactioneze cu fanii deloc...  :ermm:  si chipurile, din cauza lor, niciun artist nu a fost lasat sa dea autografe fanilor din public...
in perimetrul backstage nu au putut intra decat cei din presa...cica...si organizatorii... faptul ca dupa concert trei tipe au reusit sa-l convinga pe un bodyguard sa le lase sa intre asta e alta poveste...dar traim in Romania.
ca sa nu mai vorbim de faptul ca umbra gaseai fooarte greu pe insula, si nu in spatii special amenajate...ci doar daca prindeai loc in umbra scenei sau a altor "cladiri"
majoritatea recitalurilor au fost naspa, unii artisti nici macar nu au venit, iar organizarea de rahat! absolut de rahat... insa macar cei de la The Rasmus au facut sa merite faptul ca am dat bani pe bilet.. :in_love:

Edited by DjCeline, 25 June 2007 - 01:35 AM.

Posted Image

Teodora

Teodora

Celine Addict

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,883 posts

View PostDjCeline, on Jun 25 2007, 10:31 AM, said:

desi concertul The Rasmus a fost absolut bestial...(ma bucur Alexiel ca ti-a placut), organizarea si restul festivalului CokeLive sucked big time. in primul rand fanii nu au fost lasati backstage sa faca poze cu artistii, sau macar sa le ia autografe, iar organizatorii nici macar nu s-au sinchisit sa dea explicatii logice si sustinute. au balamjit ceva de fetele de la pussycat dolls care s-au comportat ca niste cretine, au avut pretentia sa nu care cumva sa se atinga nimeni de ele, si sa nu interactioneze cu fanii deloc...  :ermm:  si chipurile, din cauza lor, niciun artist nu a fost lasat sa dea autografe fanilor din public...
in perimetrul backstage nu au putut intra decat cei din presa...cica...si organizatorii... faptul ca dupa concert trei tipe au reusit sa-l convinga pe un bodyguard sa le lase sa intre asta e alta poveste...dar traim in Romania.
ca sa nu mai vorbim de faptul ca umbra gaseai fooarte greu pe insula, si nu in spatii special amenajate...ci doar daca prindeai loc in umbra scenei sau a altor "cladiri"
majoritatea recitalurilor au fost naspa, unii artisti nici macar nu au venit, iar organizarea de rahat! absolut de rahat... insa macar cei de la The Rasmus au facut sa merite faptul ca am dat bani pe bilet.. :in_love:
Newsflash Manu: de obicei nu se lasa fanii sa intre in culise. Ca au lasat la Tg Mures e una, dar de obicei nu se lasa. Iti dai seama cum ar fi la Celine, daca fanii ar avea voie in culise? :giggle:  :giggle:

DjCeline

DjCeline

unintended

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2,435 posts
Teo, eu nu vorbeam de concerte ca cele ale starurilor de talia lui Celine Dion, George Michael... ^_^  eu vorbeam de festivaluri unde vin mai multi artisti... e alt gen de organizare...parerea mea
Posted Image

alextrusca

alextrusca

Celine Obsessed

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPip
    • Member ID: 2,065
  • 2,708 posts
  • Country: UK
Teo, aici sunt de acord cu Manu.
A fost un festival, nu un concert sustinut de un singur artist.Si lumea ar fi trebuit sa poata circula mai liber.Dar in fine, avem o organizare de kkt.
Din aceasta cauza, nu cred ca ar trebui comparat festivalul asta cu un concert Celine. :giggle:  :giggle:

Teodora

Teodora

Celine Addict

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,883 posts

View Postalextrusca, on Jul 1 2007, 12:26 PM, said:

Teo, aici sunt de acord cu Manu.
A fost un festival, nu un concert sustinut de un singur artist.Si lumea ar fi trebuit sa poata circula mai liber.Dar in fine, avem o organizare de kkt.
Din aceasta cauza, nu cred ca ar trebui comparat festivalul asta cu un concert Celine. :giggle:  :giggle:
Da, stiu de ce vb voi, dar va spun ca, de obicei, la un festival organizat cum trebuie, fanii nu au ce cauta in culise decat daca au castigat ceva concursuri. De cele mai multe ori si cei din presa de abia fac rost de acreditari sa intre in culise si, vb aia, ar fi interesul artistilor sa fie bagati in seama de presa locala. Ca s-a putut in Tg. Mures sa intrati in culise, a fost exceptie, nu regula.

celindi

celindi

Celine Enthusiast

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPip
  • 1,360 posts
Scuze, copii, dar aici sunt de acord cu Teo. Organizatorii nu-si pot pertmite sa lase pe oricine sa intre in culise. Stiu, stiu, voi nu sunteti orcine (normal ca stiu asta  :flowers: ), dar ei nu au de unde sa stie.

In alta ordine de idei, sunt prea multe lucruri care se intampla in viata mea si chiar nu am avut timp sa-mi astern pe hartie impresiile despre concertul Tori Amos de vineri. Nu ca ar fi cuvinte care sa poata descrie ce am simtit. Tot ce pot sa va spun este ca mi-au trebuit 2 zile numai sa incep sa-mi revin. Ce sa spun, un adevarat concert; Tori este geniala. Extraordinar.
Posted Image

DjCeline

DjCeline

unintended

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2,435 posts
am revenit din Finlanda unde am fost la un alt concert The Rasmus. a fost superb!!! nu am cuvinte. plus ca am reusit din nou sa stau relativ in primul rand :kicking:  
aici sunt cateva poze de la concert si aici este un filmuletz cu poze din Finlanda...pe melodia "Chill" a celor de la The Rasmus. sper sa va placa :whistling:
Posted Image

celindi

celindi

Celine Enthusiast

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPip
  • 1,360 posts
Multumim pt poze, Manu.
acum ma duc sa ma uit la ele. pregateste-te sa si povestesti :P
Posted Image

DjCeline

DjCeline

unintended

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2,435 posts
prima parte a review-ului calatoriei mele in Finlanda.  iar aici puteti citi un review facut de prietena mea, Madalina.  :giggle:  enjoy. sper sa termin si eu review-ul meu maine. as fi vrut sa il scriu mai...cu feeling, cum se zice, insa chiar nu pot sa descriu in cuvinte ce am simtit.
Posted Image

Vodafone

Vodafone

Celine Fanatic

• Members
  • PipPipPip
    • Member ID: 7,540
  • 302 posts
  • Local time: 09:06 AM
  • Born: 1983
Ar putea veni Celine Dion in Romania la toamna. Am citit AICI

Printre starurile internationale despre care se vorbeste deja pe piata muzicala, desi organizatorii de concerte inca nu le-au confirmat venirea, se numara cantareata canadiana detinatoare a unui Premiu Grammy, Nelly Furtado, tenorul italian Andrea Bocelli, omul care a influentat decisiv traseul synthpop al trupei Depeche Mode, Andrew Fletcher (cu care o agentie este in negocieri avansate, la capatul carora l-am putea vedea pe Fletcher la Bucuresti, de data asta insotit de doi DJ) sau Celine Dion.
Daca intr-o zi viata iti intoarce spatele ... prinde-o de fund !!!

No smoking!!!

Be the best...F**k the rest!

Traiesti 26280 zile...Intr-o zi mori!

raluca

raluca

mais qui peut dire qu'il peut vivre sans amour, qui?

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPip
    • Member ID: 2,456
  • 3,231 posts
  • Born: 1989

View PostVodafone, on Aug 29 2007, 10:51 PM, said:

Ar putea veni Celine Dion in Romania la toamna. Am citit AICI

Printre starurile internationale despre care se vorbeste deja pe piata muzicala, desi organizatorii de concerte inca nu le-au confirmat venirea, se numara cantareata canadiana detinatoare a unui Premiu Grammy, Nelly Furtado, tenorul italian Andrea Bocelli, omul care a influentat decisiv traseul synthpop al trupei Depeche Mode, Andrew Fletcher (cu care o agentie este in negocieri avansate, la capatul carora l-am putea vedea pe Fletcher la Bucuresti, de data asta insotit de doi DJ) sau Celine Dion.

hmm...mi-e cam greu a cred..am fi auzit mai multe zvonuri si eu una e prima data cand aud de asa ceva...
J'aimerais tant savoir
Souffler comme le vent
Sur ton doux visage
Faire partir le noir, disparaītre le temps
Casser les nuages
Parler mźme tout bas
Juste pout toi et moi
De petits riens
Mais lą-bas
Au loin, tu nages...

Posted Image
Posted Image

View all Bucharest events at Eventful

Teodora

Teodora

Celine Addict

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3,883 posts
Cred ca discutia despre Celine in Romania trebuie mutata in sectiunea despre Celine. Sincer, nu cred ca o sa vina. E un turneu de un an si vrea sa-i arate lui Rene-Charles cele mai frumoase locuri din lume. Braking news: Bucurestiul nu este unul dintre locurile frumoase din lume  :laugh: . Sunt convinsa ca sunt organizatori care incearca si au incercat s-o aduca pe Celine aici, dar nu o sa se intample in turneul de anul viitor, sunt sigura. Cum, de altfel, sunt convinsa ca se chinuie sa aduca toti artistii mai cunoscuti. Sincer, nici nu cred ca vreau asta, pentru ca asa am un super motiv sa ma duc eu sa vizitez locuri superbe  :giggle: Asa ca nu vreau sa vina Celine in Romania la anu', vreau sa ma duc eu dupa ea. Ma rog, pe unde apuc, adica Paris doar :D. Daca ar veni in Bucuresti, as fi nevoita sa-mi iau liber in zilele cat sta ea aici si ar tb sa omor pe cineva pentru un press pass. Nu vreti sa fiu inchisa, nu?  :laugh:
Revenind la articolul ala: Beyonce la Cluj! Why didn't I know this!!!! Vreau sa merg!!! Ce pana mea se duce la Cluj?? Hey, Bucuresti! Sincer, oras mai aiurea nu putea sa aleaga. No offense pentru nimeni din Cluj, dar chiar nu e locul unde lumea iese la distractie prea mult. Mori pana gasesti o terasa sa bei o bere. Anyway... O sa fie cum a fost cu Shakira la Timisoara, lumea nu o sa se duca, o sa fie juma' de sala/stadion goala/gol.

raluca

raluca

mais qui peut dire qu'il peut vivre sans amour, qui?

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPipPipPip
    • Member ID: 2,456
  • 3,231 posts
  • Born: 1989
mie una, sincer, mi-ar placea sa vina Celine si in tara. sansa sa o vad de 2 ori :D cat despre alte concerte, nu prea ma intereseaza, nu ca nu as merge, dar nu prea am timp...nici de ala nici de celalalt (adica bani :P)
J'aimerais tant savoir
Souffler comme le vent
Sur ton doux visage
Faire partir le noir, disparaītre le temps
Casser les nuages
Parler mźme tout bas
Juste pout toi et moi
De petits riens
Mais lą-bas
Au loin, tu nages...

Posted Image
Posted Image

View all Bucharest events at Eventful

celindi

celindi

Celine Enthusiast

• Channel Addicts
  • PipPipPipPipPip
  • 1,360 posts
Eh, eu am descoerit ca mai usor e sa nu astepti concerte. se iveste vreunul pe la noi sau pe aproape? super :D
Nu... asta e.. nu stam in drum de ele :P
Eu vreau sa o mai vad o data pe Tori Amos si de data asta in primul rand :D. Deocamdata are concerte numai in state asa ca nush cat voi mai astepta.
Posted Image

DjCeline

DjCeline

unintended

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2,435 posts
Pai...discutia va fi mutata in momentul in care va fi ceva...cat de cat oficial si nu un simplu zvon... :P
E bine ca totusi, au inceput sa vina artisti cunoscuti si la noi in tara...mai mult ca in anii trecuti. Eu sunt sigura ca o sa raman falita in cele din urma intrucat intentionez sa ma duc si la concertul MUSE...care, la fel ca si The Rasmus, a fost anuntat doar cu 3 luni inainte...of!! De unde dracu scot eu banii?
In ceea ce priveste Celine in Romania...sa vina...chiar mi-ar place...nu conteaza cand sau unde...Am fost eu in stare sa merg 12 ore cu trenul sa vad The Rasmus la Tg Mures...as fi in stare de mult mai mult pt Celine. :D
Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

This topic has been visited by 1 user(s)

razvy29

Administrators: Koolan & Bellamy